Protetyka stomatologiczna. Podręcznik dla studentów stomatol

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
8320029899
zdrowie, medycyna

Kolejne, unowocześnione wydanie bardzo popularnego podręcznika, cieszącego się uznaniem zarówno wykładowców, jak i studentów stomatologii. Chętnie po niego sięgają równieź lekarze pogłębiający wiedzę o leczeniu protetycznym uzębienia. W podęczniku oprócz podstawowych informacji dotyczących wykonywania protez zębowych omówiono metody leczenia, rehabilitację i profilaktykę stomatologiczną. Przedstawiono także najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii i materiałów protetycznych. Nie pominięto tak ważnych zagadnień, jak wszczepy stomatologiczne i protezy nakładowe. W obecnym wydaniu omówiono leczenie implantologiczne dzieci i młodzieży. Bogaty materiał ilustracyjny oraz uaktualnione dane piśmiennictwa umożliwiają Czytelnikowi poznanie najnowszych światowych trendów w protezowaniu stomatologicznym.