thriller, chrześcijaństwo
___

Anioły Przeznaczenia żyją wśród nas. Są to zwykli, a zarazem niezwykli ludzie. Dzięki nim możemy odkryć sens życia. To Oni wskazują nam drogę i udzielają rad. Czasem jesteśmy nieświadomi, że Anioły pomagają nam w ciężkich chwilach. Dzięki Bogu, że zsyła Je na ziemię. Nie zawsze są przez nas zauważane. Nie zawsze chcemy, by nam pomagały. Odwracamy się od Nich i wybieramy nie tę drogę, którą wskazuje nam Bóg. Staczamy się wtedy piękną autostradą w dół, a wystarczyłoby skorzystać z wyciągniętej do nas dłoni, która wyciągnęłaby nas na ścieżkę idącą w górę. Krętą, ciężką do przebycia, usianą przeciwnościami losu, ale prowadząca na szczyt.

źródło opisu: http://www.wydawnictwopomoc.pl/product-pol-357-ANIELSKI-PLAN.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwopomoc.pl/product-pol-357-ANIELSKI-PLAN.html

mariola | 2017-08-27
Grecce23 | 2017-03-23