Kocham innego

8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Ich liebe einen anderen
838681215X
polmon

Kocham innego - twierdzi Lani Hagen, odrzucając oświadczyny zakochanego w niej Wernera, którego w rzeczywistości darzy głębokim uczuciem. Jednak zraniona duma nie pozwala jej wyjawić prawdy. To kłamstwo zaowocuje szeregiem nieporozumień; na szczęście ktoś bardzo życzliwy zna tajemnicę serca Lani i potrafi zmienić ją na tyle, aby zdobyła się na okazanie swych uczuć.

źródło opisu: Edytor

źródło okładki: Edytor

Zgodziła się na ślub z nieznajomym. Oswiadczenie z tytułu początkiem nieporozumień. Bo jak się przyznać że ten inny to przyszły mąż...

polmon | 2017-02-06
Martyna | 2018-05-16