Paproszki, czyli małe piszczące ludziki

Wydawnictwo: timof i cisi wspólnicy
komiksy
kendo777

Paproszki, czyli małe piszczące ludziki są wszędzie i zawsze piszczą. Piszczą, gdy są rozdeptywane i piszczą, gdy rozdeptują. Ta kronika życia paproszków zbiera kilka zabawnych epizodów, połączonych właśnie tym piskiem (z greckiego - kathairein). "Eisin oun ''Paproszki czyli małe piszczące ludziki'' mimesis praxeos spoudaias kai teleias megethos echouses, hedusmenoi logoi choris hekastoi ton...

"Eisin oun ''Paproszki czyli małe piszczące ludziki'' mimesis praxeos spoudaias kai teleias megethos echouses, hedusmenoi logoi choris hekastoi ton eidon en tois moriois, dronton kai ou di' apangelias, di' eleou kai phobou perainones ten ton toiouton pathematon katharsin."
(Arystoteles, Poetyka 1449b 24-29)

Być może czytając je, sam też się oczyścisz.
Zmalejesz
i zapiszczysz.