Plus One

Wydawnictwo: Romig Works
Plus One
angielski
Marika

A fun, sexy new stand-alone from New York Times bestselling author Aleatha Romig. He's sexy and confident, the kind of man every woman notices. You know, the one with the to-die-for body and panty-melting smirk. And then there's the way his designer suits drape over his broad shoulders and big...well, we've all heard the rumors, the ones that say he's up for any challenge. But I can't see...

But I can't see him that way. He's my boss—technically one of the owners of the company where I work—and definitely not in my league. Men like him don't notice women like me, and they don't date them.

And I don't date men like him.

Until that one time that I catch him in a compromising position when I'm also in need of a last-minute date for a wedding...and then it's not real. It's blackmail.

For one weekend, he's my plus-one.

Beautiful and unobtainable.

From the moment she walked into my office with those stunning blue eyes and crazy sensual curves, she's been on my mind. Three years and never once has she acted interested in me. Usually I flash a million-dollar smile and women fall to their knees, some literally.

Not her.

Then on the occasion that I agree to let another woman do that—fall to her knees—guess who happens to catch us?

It may not be the most conventional way to get on her radar, but I didn't get this far in business without knowing when to seize an opportunity. If this sexy little firecracker with perfectly kissable lips thinks she can blackmail me into attending her cousin's wedding, I'm going to jump at the chance to be her plus-one.

You love her darker side. Now it's time to meet Leatha, the lighter side of Aleatha, as she trades her renowned twists and turns for laughs and love with this sexy new stand-alone romance, PLUS ONE.

mania_kch | 2017-09-01
Na półkach: Przeczytane, 2017

Lekka, przyjemna i bardzo romantyczna historia. Odprężająca i poprawiająca humor.

Mucha myślała że jest pająkiem... przynajmniej przez chwilę :)

Kochasz jej mroczną stronę!
Teraz nadszedł czas aby poznać tą jasną, bowiem kiedy chwilowo przehandlowała swoje słynne zawirowania, powstało właśnie TO co widać na okładce :)

,,Jem oczami" to stwierdzenie nuciłam sobie pod nosem, trzymając w dłoniach i głaszcząc okładkę najnowszej książki Aleathy Romig. Zdecydowanie zostałabym osobą towarzyszącą tego boskiego stworzenia :) nie wykluczone także iż przywiązałabym się do niego za pomocą tego zbędnego krawatu, a dla pewności użyła mocnego kleju :)

Aleathy Romig nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. No, a z całą pewnością nie trzeba przedstawiać jej mnie. Autorka słynie z genialnych, trochę zagmatwanych a z całą pewnością intrygujących serii.
,,Plus One" jest jednak czymś zupełnie innym. Zabawnym, pełnym seksu i śmiechu projektem, który sprawi że klękniecie do stóp Duncanowi i to dosłownie :)

Słyszeliśmy plotki, te, które mówią, że jest gotowy sprostać każdemu...

magpie101 | 2017-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2017

Ksiazka lekka i przyjemna pelna humoru i swietnego seksu. Typowe romansidlo bez zadnych dramatow, na jeden wieczor, polecam!

Marika | 2017-05-26
Przeczytana: 24 maja 2017

Duncan mógłby mieć każdą kobietę, jaką by tylko chciał. Wszystkie padają mu do stóp, tylko nie Kimbra... no, może oprócz tego jednego razu, ale to było całkowicie przypadkowe i na pewno nie w takim sensie, w jakim on by chciał.
Ale właśnie przez to padanie do stóp będzie mógł się do niej zbliżyć... po tym, jak Kimbra nakrywa go w łazience w pracy z inną kobietą, stwierdza, że nie zgłosi tego do kadr, jeśli on coś dla niej zrobi. Rozpaczliwie potrzebuje partnera na ślub kuzynki, więc prosi go o to, by przez kilka dni udawał jej chłopaka.
Tyle że Kimbra nie wie, że Duncan od dawna ma na nią oko... i wcale nie musi go za długo przekonywać, by się zgodził.

Byłam strasznie ciekawa, jak będzie wyglądał romans w wydaniu Aleathy Romig. Jej mroczniejsza strona – przede wszystkim seria „Consequences”, ale też seria „Infidelity” – mnie zachwyciła i nie raz siedziałam z rozdziawioną buzią, nie mogąc uwierzyć w splot wydarzeń. A w „Plus One” pokazała nam swoją zdecydowanie delikatniejszą...

Gabi | 2017-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2017

Zabawna, pełna seksu nowa książka Aleathy Romig.

On jest seksowny i pewny siebie, jest to tego rodzaju mężczyzna, którego zauważa każda kobieta. Wiesz, że to ten z cudownym ciałem, za które można by umrzeć i z uśmiechem, który moczy majtki. I to, jak jego garnitur od projektanta leży na jego szerokich ramionach i wielkim... no cóż, wszyscy słyszeliśmy plotki, te, które mówią, że jest gotowy sprostać każdemu wyzwaniu.
Ale ja nie postrzegam go w taki sposób. Jest moim szefem - technicznie rzecz ujmując, jednym z właścicieli firmy, w której pracuję - i na pewno nie jest w mojej lidze. Mężczyźni tacy jak on nie zauważają kobiet takich jak ja i nie umawiają się z nimi na randki.
A ja nie chodzę na randki z takimi mężczyznami jak on.
Dopóki nie nakrywam go w kompromitującej pozycji, wówczas, gdy pilnie potrzebuję znaleźć osobę towarzyszącą na wesele... Więc to nie jest prawdziwe. To jest szantaż.
Na jeden weekend zostaje moją osobą towarzyszącą.

Piękna i nieosiągalna.
Od chwili,...

skorupka | 2017-08-19
Na półkach: Przeczytane, Jest

Książka ogólnie mi się podobała – zabawny, delikatny (choć czasami gorący!!) romans, bez wzlotów i upadków;). Bardzo mi się podobało dawanie Kimbrze kwiatka za każdym „pierwszym razem” jak coś robili.
A babcia i mama Kimbry … niesamowite! Pod ziemię zapadłabym się, gdybym przyprowadziła do domu faceta, a tu mama opowiada o korkach analnych a babcia o wibratorach :D
Książka bardzo przyjemna (i czasami gorąca!!!) na spędzenie leniwego popołudnia … lub może wieczoru ;)

Ewitka | 2017-07-12
Przeczytana: 15 lipca 2017

Czytałam wiele komedii romantycznych, ale żadna nie rozbawiła mnie tak, jak ta pozycja. Niesamowita lekkość pióra, humor słowny i sytuacyjny, tego nie spodziewałam się po mistrzyni darków. Tę książkę po prostu się pochłania strona za stroną. I choć nie ma jakiejś wymyślnej fabuły, to wyraziście zarysowane postaci sprawiają, że uśmiech nie schodzi z twarzy podczas czytania. Choć zdecydowanym numerem jeden jest tutaj babcia Helen ze swoimi zabawkami.
Kimbra - Kimberly Ann - to ambitny pracownik HR, trochę taki typ pechowca, seksowna, ale niesamowicie nieśmiała i choć w pracy wykazuje się dużą determinacją, to w przypadku życia osobistego i związków jest bardzo niepewna, na co z pewnością miał wpływ ostatni zawód miłosny. Z kolei Duncan - szef - początkowo jawi się jako całkiem fajny facet, potem okazuje się strasznym dupkiem, żeby w końcu pokazać swoje prawdziwe oblicze niesamowitego słodziaka i romantyka.
Ona potrzebuje osoby towarzyszącej, on ma na nią oko od trzech lat, ale z...

Ania | 2017-09-25

Dla mnie bohaterkami tej powieści są babcia Helen i matka Judy! :):):) to one były motorkiem tej powieści! Ich dialogi po prostu powalały na głowę! Hahaha. I sama nie mgoę się przestać śmiać jak używam mojej elektronicznej szczoteczki do zębów! :D prawdziwej! :D jeśli chodzi o historie biuryjne to nie przepadam za nimi, ale dzięki rodzince Kimbry mnie nie rozczrowała :D Kimbra choź wydaje się dość zwariowana, jest bardziej konwencjonalna niż się spodziewałam. Może nie nudna, ale brakowało mi w niej czegoś. Natomiast Duncan to dupek nad dupkami - co za facet "czeka" 3 lata na rych dziewczyny po drodze nie zaliczając innych dziewczyn? Jak dla mnie od pcozątku był skreślony. I chociaż później zachowywał się jak zakochany piesek mnie do siebie nie przekonał. Gdyby nie niezwykła rodzinka Kimbry chyba bym go nie strawiła :) liczyłam na jakiś boom pod koniec książki w sprawie molestowania seksualnego, ale nie było mi jakoś przykro, że rozwiązali to poza książką. Epilog jest słodki i...

Kasia_o2 | 2017-08-29
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 29 sierpnia 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka bardzo fajna, lekka i przyjemna, banan z twarzy wciąż nie schodzi 😀. Babcia Helena jest rewelacyjna, gdy już w parze z matką zaczną gadkę można płakać z śmiechu. No i prezenty na noc poślubną widać zdają egzamin skoro szybko dzieci się rodzą😅. Przy takiej ilości baterii może będą u Kim i Duncana bliźniaki. Książka tak szybko się skończyła że chciałoby się więcej. Duncan przyzwyczajony że panny klękają przed nim nie może zapomnieć o tej jedynej która nie chce zaciągnąć go do toalety ale gdy zdaża się okazja wykorzystuje ją by spędzić razem czas. Chociaż Kim wmawia sobie że jest to udawane Duncan inaczej podchodzi do spraw, nie przypuszczał jeszcze wtedy że ich układ będzie bezterminowy. POLECAM 😀

broon | 2017-05-26

mega ubaw przy czytaniu !!