Miłość w hotelu Ritz

Tłumaczenie: Zofia Kunert
Wydawnictwo: Książnica
Love at the Ritz

Zbliżali się do domu wicehrabiego. Nagle markizowi przyszło do głowy, że gdyby był z jakąkolwiek inną kobietą, na pewno pocałowałby ją na dobranoc. Pomyślał, że usta Vilmy z pewnością są miękkie, słodkie i niewinne. Z tego co mówiła, wywnioskował, że na pewno nigdy z nikim się nie całowała. Pomyślał, że byłoby to podniecające być pierwszym mężczyzną, który to zrobi. Jednocześnie wiedział, że jest tak przestraszona zachowaniem hrabiego, że gdyby ją tylko tknął, jeszcze bardziej wyprowadziłby ją z równowagi. Mogłaby uciec i nie zobaczyłby jej ponownie. Nie miał zamiaru ponosić takiej kary.

Jagoda | 2014-08-27
Przeczytana: 26 sierpnia 2014

Już myślałam, że akcja się rozkręca i będzie teraz coś ciekawego, nagle koniec. Jak dla mnie brakuje tu jeszcze kilku namiętnych dni głównych bohaterów.

Jaszka | 2016-07-23
Przeczytana: 2009 rok