Zupełnie obcy ludzie

Tłumaczenie: Małgorzata Tkaczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Z Pegazem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Perfect Strangers
niebieska

Czy można pokochać kogoś, kogo się nigdy w życiu nie widziało? Suze Wilding i Lloyd Rockwell nie znają się; są sobie zupełnie obcy, chociaż pracują w tej samej firmie. Ona mieszka w Londynie, on w Nowym Jorku. Nic o sobie nie wiedzą - aż do dnia, kiedy muszą zamienić się pracą i mieszkaniami. Suze jest impulsywna, niecierpliwa, spontaniczna i uparta; NIGDY nie zamierza wyjść za mąż. Spokojny, zrównoważony, ostrożny i rozsądny Lloyd zastanawia się nad poślubieniem odpowiedniej pod każdym względem kandydatki - wykształconej, eleganckiej i gospodarnej Betsy. Kiedy Suze odkrywa intrygę, mającą na celu wyrzucenie Lloyda z pracy, postanawia mu pomóc. Podczas długich rozmów telefonicznych nawiązuje się między nimi nić przyjaźni - a może nawet coś więcej? Wkrótce też obojgu przychodzi do głowy ta sama myśl: co mogłoby się wydarzyć, gdyby tak w końcu doszło do ich spotkania...

aleczka | 2013-04-04
Na półkach: Przeczytane, Na wymianę

Zabawna opowieść o osobach ze- zdawałoby się- zupełnie różnych światów, ale świetnie się rozumiejących. Ona Angielka, on Amerykanin- połączyła ich praca w tej samej branży i zamienione mieszkania. Niby temat oklepany, ale tu podany w miłej, lekkiej formie. Świetnie się czyta, polecam!

Justyna Kamińska | 2013-10-09
Przeczytana: 2006 rok

Nie jest to na pewno arcydzieło w dziedzinie romansu, ale książkę przyjemnie i szybko się czyta. Idealny czasoumilacz na wakacyjny urlop.

ANNA | 2015-11-10
Na półkach: Nigdy więcej, Przeczytane

Dużo opisów, chaotyczna, pokręcona. Szybko się nudzi.

jagayo | 2012-07-23
Przeczytana: 20 lipca 2012

Duża część książki nudna. Pod koniec dopiero zaczyna się rozkręcać. I 4 gwiazdki jedynie za to rozwinięcie.

kaja_xP | 2015-07-09
Przeczytana: 20 czerwca 2015