Kłopoty w raju

Tłumaczenie: Jerzy Piotr
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Shadows on Bali
83-7070-029-2
propozycja, praca, raj, wyspa, Bali, miłość, uczucia
Dorota_1988

Któż by nie chciał spędzić kilku lat w raju na ziemi - na gorącej wyspie Bali! Megan chce tam jechać i podjąć proponowaną jej pracę. Problem polega na tym, że będzie tam także Nick...

Katarzyna Busłowska | 2015-11-22
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 22 listopada 2015

Przyznam, że jak na harlequin, to całkiem niezła powieść. Przede wszystkim bohaterka nie sprawia wrażenia ułomnej umysłowo. Przez długi czas nosiła w sobie bolesne wspomnienia o wielkiej miłości i jej paskudnym końcu. Megan jest silną kobietą i dlatego wykorzystała swój gniew i rozczarowanie aby budować karierę zawodową. Myślę też, że potrzebowała sporo tej siły aby ponownie pozwolić Nickowi zbliżyć się do siebie. Gdyby ktoś mnie potraktował w ten sposób, uciekłabym przed nim gdzie pieprz rośnie. Najważniejsze jednak okazało się to, że Nick przemyślał swoje postępowanie i przyznał się do błędu. Włożył wiele pracy, by stworzyć sobie jedynie okazję do odzyskania uczuć Megan. Przed laty narozrabiał tak bardzo, że bukiet kwiatów i jedno małe "przepraszam" niczego by nie załatwiły.

nietoperzyca | 2016-09-29
Przeczytana: 1993 rok