Córka króla futer

Wydawnictwo: Książnica
Die Pelzkonigin
978-83-245-7540-4
dona

Salten stał jak urzeczony i spoglądał na smukłą dziewczęcą postać o subtelnych, uduchowionych rysach. Czy ta młoda, poważnie spoglądająca kobieta o wielkich, nieśmiałych oczach to była Winni, jego Winni? Po jej zmienionej twarzy poznał dopiero, co dzieliło dzień dzisiejszy od owego dnia, gdy się z Winnifred pożegnał. Tak, Winni była bardzo zmieniona, ale jeszcze piękniejsza i bardziej godna...

Po jej zmienionej twarzy poznał dopiero, co dzieliło dzień dzisiejszy od owego dnia, gdy się z Winnifred pożegnał. Tak, Winni była bardzo zmieniona, ale jeszcze piękniejsza i bardziej godna miłości niż dawniej. Ogarnęło go wielkie wzruszenie. Jego serce krzyczało z radości. Czytał w oczach Winnifred, że należy do niego całą swoją istotą. Wyciągnął ramiona.

Nie była to jakaś specjalnie wciągająca lektura, która zasługuje dłuższej wypowiedzi. Sięgając po tą książkę ( nie miałam innej w domu, której nie czytałam ) nie spodziewałam się jakieś zawiłej fabuły, barwnych postaci czy czegokolwiek innego. Sądziłam, że to będzie lekka, miła choć nieco nudna lektura i miałam co do tego rację ;)

Ania_ | 2016-02-15
zosia_bm | 2014-01-31
emileczka | 2013-03-23
Przeczytana: 22 marca 2013
Kotik | 2012-12-14
Na półkach: Przeczytane, Moje :)
Justyna | 2012-08-14