Irlandzkie serca

Wydawnictwo: Harlequin
wróżka, Irlandia, uczucie

Irlandzka wróżka Adelia jest dzielna i potrafi ciężko pracować, ale po śmierci ciotki, swej jedynej opiekunki, musi sprzedać zadłużoną farmę i pożegnać ukochaną Irlandię. Z duszą na ramieniu wyrusza do stryja Paddy?ego, który od lat pracuje w jednej z najstarszych stadnin koni w Ameryce. Adelia kocha konie i umie się z nimi obchodzić, liczy więc na to, że się przyda. I się nie myli. Wcale się jednak nie domyśla, do czego może doprowadzić ją ta pasja... Irlandzka róża Erin ciągnie w świat. Od dawna marzy o tym, żeby wyrwać się z prowincjonalnego Skibbereen, i oto los się do niej uśmiechnął. Bart Logan, sąsiad i przyjaciel kuzynki Adelii i jej męża Travisa, proponuje jej posadę u siebie w Ameryce. Erin, przyzwyczajona do ciężkiej pracy, przyjmuje jego propozycję, przekonana, że da sobie radę. Istotnie, szybko uczy się wypełniać nowe obowiązki. Ale gdy odkrywa, że darzy swego pracodawcę uczuciem, sytuacja się komplikuje...

Fever | 2013-09-23

Jak praktycznie każda książka książka Nory Roberts miała w sobie humor, dobry romans i całą masę emocji.
Pierwsza historia czyli "Irlandzka wróżka" była dość...interesująca, nie powiem, że powaliła mnie na kolana czy coś....Cóż według mnie wszystko działo sie troszeczkę za szybko i czułam leciutki niedosyt ( może dlatego, że sex nie był opisany -.-) Tak szczerze to trochę sie zdziwiłam bo czytałam dużo książek Nory i ta wydała mi sie inaczej napisana (nadal mówię o pierwszej historii) sama nie wiem jak opisać ten styl :p
Za to " Irlandzka róża" cóż to inna bajka, praktycznie wszystko mi sie w niej podobało( może dlatego, że sex był opisany :D). Sam pomysł całkiem niezły i muszę przyznać, że sie poryczałam pod koniec. Ile człowiek mógłby stracić przez zwykłe nieporozumienia to nie do pomyślenia....ale dlatego, że sie wkurzałam, "ohhałam" i frustrowałam uważam, że ta książka jest dobra, bo bez tych emocji daleko nie pociągnę :D

Jaguś | 2012-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2012

A niech mnie. Pani Roberts znów udało się mnie zachwycić jej twórczością. Wzruszyć, rozbawić i zdenerwować.. Obie historie zawarte w książce są tak samo świetne, wciągające i świeże. Przeczytanie tej pozycji zajęło mi więcej niż jeden wieczór, ale nie żałuję czasu spędzonego nad tą książką. Pozwoliła mi się zrelaksować i dobrze bawić.

wiejskifilozof | 2012-12-28

Oj, takiej dawki cukru i lukru , wytrzymałem tylko dlatego,że lubię Norę Roberts .No dokładnie to jej książki , bo kobiety nie znam .Wracając , do powieści .To jest ona przesłodzona , mimo ,że miała mały wątek kryminalny , lecz cóż z tego , jak i to było za słodkie .

Tekla | 2015-07-04
Przeczytana: 02 lipca 2015

Dawno aż tak bardzo nie wczułam się w książkę. Obie historie przemówiły do mnie. Która kobieta nie chciałaby być tak silna jak Adelia. Po za tym to imię - bajka. Erin też cudowna, szczególnie, że sama się trochę boję koni. Po prostu są takie duże... :-)

Evi91 | 2012-04-25
Przeczytana: 30 lipca 2011

"Mam wrażenie, że nie nadaję się do takich rzeczy." (Mira)

laura | 2012-05-10

Niesamowita książka