Niebezpieczny mężczyzna

Tłumaczenie: Anna Pajek
Wydawnictwo: Książnica
Dangerous to know
milioner, śmierć, nienawiść, ambicja

Tajemnicza śmierć milionera Sebastiana Locke’a, rozbudziła na nowo gwałtowne emocje, które towarzyszyły mu za życia: miłość, zazdrość, nienawiść, ambicje i ból. Policja nie wierzy w samobójstwo i szuka osób, które miałyby motyw, aby zabić wielkiego filantropa, inteligentnego i przystojnego mężczyznę o niezwykłym uroku. Rodzina milionera nie jest zainteresowana wyjaśnieniem zagadki. Wygląda na to, że tylko trzecia żona Sebastiana, znana pisarka, jest gotowa na wszystko, byle tylko poznać prawdę o śmierci swego byłego męża. Barbara Bradford Taylor jest autorką wielu bestsellerów uwielbianych przez czytelniczki na całym świecie.

źródło opisu: Książnica, 2006

źródło okładki: Skan własny

wiejskifilozof | 2015-11-09

Troszkę na początek,się rozczarowałem.Taka dość,mdła była.
Uznałem,że to typowe.Cóż,to nie będzie fantasty,czy horror.A raczej,powieść dla pań.
Ale,dostałem potem.Gdy akcja bardziej się rozkręcała,bardzo dobrą akcję.
Jest tu o wirusie z Afryki,o molestowaniu i pedofilii.
Książka,jednak ogólnie nie jest wybitna.Ale do zwykłego poczytania,w sam raz.

Joanna | 2017-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2017

Ksiazka ogolnie slaba. Opis byl fajny. Śmierć. Wiec moze morderstwo? Byla zona probuje rozwiklac zagadke. Docelowo duzo opisow, powtarzajacych sie historii. Az tu nagle taki zwrot w akcj że brak slow. Wrecz niewiarygodna historia

Katherina87 | 2012-11-21

Tajemnicza śmierć milionera Sebastiana Locke'a, rozbudziła na nowo gwałtowne emocje, które towarzyszyły mu za życia: miłość, zazdrość, nienawiść, ambicje i ból. Policja nie wierzy w samobójstwo i szuka osób, które miałyby motyw, aby zabić wielkiego filantropa, inteligentnego i przystojnego mężczyznę o niezwykłym uroku. Rodzina milionera nie jest zainteresowana wyjaśnieniem zagadki. Wygląda na to, że tylko trzecia żona Sebastiana, znana pisarka, jest gotowa na wszystko, byle tylko poznać prawdę o śmierci swego byłego męża.
Barbara Bradford Taylor jest autorką wielu bestsellerów uwielbianych przez czytelniczki na całym świecie. Sprzedano już ponad 60 milionów egzemplarzy jej książek przetłumaczonych na 39 języków, a wiele jej powieści zostało sfilmowanych.

Magdalena | 2012-04-15
Przeczytana: 15 kwietnia 2012

W przeszłości kobieta ma romans z mężczyzną, który okazuje się być jej synem. Po kilkunastu latach jej córka, zrodzona z romansu z synem, przedstawia matce narzeczonego, który jest synem tej kobiety a zarazem ojcem dziewczyny, z którą chce wziąć ślub. Rodzinne zaplątanie.

Polecam na długie jesienne wieczory.

Kaska7811 | 2012-05-02

Juz myślałam ze nie skończe czytać ale dobrnełam do końca i mnie książka miło zaskoczyła :):)

Grazia | 2017-03-19
Na półkach: Przeczytane, 2017