Ostatni bal

Tłumaczenie: Radosław Januszewski
Cykl: Niebezpieczny kochanek (tom 2) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
The Reckless One

Hrabia Raine Merrick wie, że nie opuści żywy lochu francuskiego więzienia. Niespodziewany ratunek przychodzi pod postacią tajemniczej piękności, która zwraca mu na wolność ? po to tylko, by wkrótce go zdradzić i narazić na jeszcze większe niebezpieczeństwo. Kim jest nieznajoma? Czemu wydała go wrogom? Gubiąc się w domysłach, ścigany przez prześladowców Raine chroni się w rodzinnym zamku w Szkocji. Nie podejrzewa, że właśnie tam prawda wyjdzie na jaw, rozstrzygnie się podstępna intryga i zakwitnie pasja uczucia..

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Romanse tej pisarki są fenomenalne. Uwielbiam jej styl pisania oraz historie przez nią stworzone. Intryga, mroczna tajemnica, zdrada, wierność oraz miłość to wszystko mieści się w tej książce. Bardzo dobry romans historyczny. Polecam!

Klaudia95 | 2015-08-26
Na półkach: Ksiazki, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 26 sierpnia 2015

"Ostatni bal" autorstwa Connie Brockway jest drugim tomem o rodzeństwie przynależącym do klanu Merricków.

Raine Merrick jest uwięziony w lochach francuskiego więzienia. Wydaje się, że już nigdy stamtąd nie wyjdzie żywy. Właśnie wtedy, kiedy już traci nadzieję, pojawia się Madame Noir, która wybiera jego do celu swojej misji.
Favor Mclairen jest siostrą wodza tego klanu. Jej zadaniem jest przekonanie Ronalda Merricka, że jego żona wróciła do świata żywych. Jednakże podczas swego polowania na męża i odzyskiwania zamku, zakochuje się w Rainie Merricku.
Historia o rodowej nienawiści, uprzedzeniach, miłości, marzeniach i pragnieniach oraz o ukrytym skarbie. Czy Raine i Favor odzyskają skarb Mclairenów? Jeśli chcecie się dowiedzieć polecam przeczytać.
Książka jest zachowana w poważnym tonie, ale mimo to warta przeczytania. Jeśli jesteś fanem Connie Brockway i lubisz historię o Ashu, Rainie i Fii to nie mogłeś/aś lepiej trafić.

Misia20121996 | 2015-12-30

To była jedna z moich pierwszych książek czytanych dla siebie i pamiętam, że trochę nie rozumiałam początku fabuły.
Moim zdaniem była dość chaotyczna, ale z czasem przekonałam się do niej i z zapartym tchem czekałam na ciąg dalszy.
Książka dobra, więc polecam :)

nela36 | 2016-10-08

Naprawdę dobra i wciągająca książka. Co prawda akcja rozkręca się dopiero w połowie, czyli coś koło 10-12 rozdziału, ale warto dotrwać i pójść dalej. Przez mozolny początek byłam nieco znużona, ale potem szybko chłonęłam każdy kolejny rozdział żeby zobaczyć co dalej. Jestem nie tyle zawiedziona, co zaskoczona zakończeniem, bo miałam wrażenie, że jestem w środku akcji, przewracam kartkę i okazuje się, że to już koniec. W każdym razie serdecznie polecam.

eve | 2015-06-15
Przeczytana: 01 czerwca 2015

Przykro mi ale nie polecam. Dla mnie bardzo słaba pozycja. Treść się nie kleiła i była przynudnawa. Przykro mi.

Anna Walczak | 2012-03-05
Przeczytana: 05 marca 2012

Pochłonęłam ją z ciekawością. To dobrze napisany romans historyczny z zawiłą intrygą w którą uwikłano dwoje młodych ludzi. Dobra książka na samotne wieczory. I jak to w romansach bywa miłość zwycięży wszystko...

Ponury okres rewolucji, politycznych intryg, zdrady. Autorce udało się utrzymać atmosferę napięcia, przez cały czas snułam domysły. Zdecydowanie nie powieść wybitna, ale w sam raz do poczytania wieczorem.

Evita | 2013-04-18
Przeczytana: 2008 rok

DRUGA PO/NIEBEZPIECZNY KOCHANEK/LOSY RAINE MERLIKA,SUPER POŻAR.

kaka3357 | 2012-12-27
Przeczytana: 28 grudnia 2012

Super książka łącząca romans z kryminałem :D

fantaghirooo | 2016-12-02