Standout

Wydawnictwo: MT Biznes
Jarek

Innowacyjne idee Marcusa Buckinghama rozpoczęły rewolucję silnych stron, która odmieniła świat biznesu. Zaczynając od Po pierwsze, załam wszelkie zasady, jego książki sprzedały się w ponad czterech milionach egzemplarzy. W tej książce znajduje się klucz do odblokowania twoich możliwości osiągania najlepszych wyników StandOut, rewolucyjnie nowa książka i internetowe narzędzie zaoferowane przez...

StandOut, rewolucyjnie nowa książka i internetowe narzędzie zaoferowane przez Marcusa Buckinghama, jest wynikiem szeroko zakrojonych badań, testów statystycznych i analizy obejmującej światową czołówkę osób osiągających wybitne rezultaty. Współautor bestsellera „Teraz odkryj swoje silne strony”, uznawany lider nurtu promującego silne strony, w książce „StandOut” pokazuje, jak odkryć dwie najważniejsze Role Silnych Stron oraz przedstawia błyskotliwe, a zarazem praktyczne pomysły do wykorzystania przez specjalistów i menedżerów z wszelkiego rodzaju organizacji, którzy chcą poznać swoje przewagi i zostać zwycięzcami w swojej pracy.

StandOut to coś więcej niż następna rewolucyjna książka w nurcie promocji silnych stron. To jedyne w swoim rodzaju zaproszenie do odkrycia i aktywowania własnej wyjątkowej przewagi konkurencyjnej w codziennej pracy.
StandOut jest źródłem najwyższej klasy wiedzy z zakresu biznesu i przywództwa, przekazywanej przez jeden z najbardziej uznawanych na świecie autorytetów w dziedzinie silnych stron. Książka oferuje również niezwykle użyteczny i innowacyjny test internetowy, będący efektem dziesięcioletnich badań naukowych wspieranych rygorystyczną analizą statystyczną i wyszukanymi narzędziami psychometrycznymi. Tam, gdzie większość analiz zatrzymuje się na odkryciu i potwierdzeniu, StandOut Marcus Buckinghama przychodzi z rzetelnym i treściwym dwudziestostronicowym raportem, pełnym opisów działań dostosowanych do wyników osiągniętych w teście – działań, które powinno się podjąć, by odnaleźć swoje przewagi i zostać zwycięzcą w pracy. „Wybitność” daje również menedżerom możliwość otrzymania dostosowanego do potrzeb raportu zespołowego, prostego i łatwego w użyciu, ale pozwalającego jak nigdy dotąd zmaksymalizować silne strony zespołu.

źródło opisu: http://www.mtbiznes.pl/b1221-StandOut.htm

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b1221-StandOut.htm