Fiend Folio

Pokonaj straszliwe zło Najszlachetniejsi bohaterowie muszą mierzyć się z najohydniejszymi potworami. Między okładkami tej księgi czają się stworzenia wyrwane z najmroczniejszych planów egzystencji lub z urodzenia będące plagą świata natury. Stanowią one wyzwanie dla hardych poszukiwaczy przygód na dowolnych poziomach doświadczenia. Ten dodatek do gry D&D® przedstawia ponad 150 potworów, w...

Pokonaj straszliwe zło

Ten dodatek do gry D&D® przedstawia ponad 150 potworów, w tym najpiekielniejsze byty, jakie tylko można sobie wyobrazić. Przeważnie są to stworzenia poza-planarne, pochodzące z innych uniwersów. Spotkasz tu jednak również istoty każdego typu, o Skalach Wyzwania od 1/8 do 25. Ponadto podręcznik prezentuje trzy nowe czarcie klasy prestiżowe, sześć nowych szablonów oraz wszczepy i symbionty. W efekcie Czarci Foliał oferuje niezliczone wyzwania dla każdego bohatera.

książek: 1950
Piotr Zając | 2017-01-09