Zgłosuj na książki roku 2017

267 z większej całości

Wydawnictwo: Wydawnictwo Miejskie Posnania
267 z większej całości
Moderna

267 z większej całości to wybór tekstów piosenek pisanych przez Jana Wołka od lat siedemdziesiątych do dziś. Znajdziemy tu zarówno teksty z czasów, gdy Autor był brodatym poetą z dwunastostrunową gitarą i drapieżnym głosem, jak i te późniejsze, pisane już wyłącznie dla innych wykonawców. Książka do czytania i zamyślania się; dla tych, którzy mają w duszy kamień i dla tych, którzy wciąż mają...

Książka do czytania i zamyślania się; dla tych, którzy mają w duszy kamień i dla tych, którzy wciąż mają apetyt na życie. Bo zawsze można liczyć na wiersz.

„Dla niektórych będzie to podróż sentymentalna do odświeżenia znanych i lubianych piosenek, dla niektórych może być podróż w nieznane. Tom powstał jako książka do czytania, zbiór tekstów, które można traktować jak wiersze i które w tym układzie przede wszystkim jako teksty chcą mówić do odbiorcy.” Krzysztof Gajda, redaktor książki

źródło opisu: http://wmsklep.home.pl/pl/p/267-z-wiekszej-calosci/814

źródło okładki: http://wmsklep.home.pl/pl/p/267-z-wiekszej-calosci/814