Zgłosuj na książki roku 2017

Qchenne-Inspiracje. Jedz zdrowo, żyj szczęśliwie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf
Magraat

Ta książka to drogowskaz. Pomoc w dokonywaniu właściwych żywieniowych wyborów, po to, aby zyskać to, co najcenniejsze – zdrowie, energię i witalność. To inne spojrzenie na odżywianie. Inne podejście do jedzenia. Z tej książki dowiecie się, jak „wycisnąć” z niego jak najwięcej. Na 379 stronach znajdziecie porady żywieniowe oraz 163 przepisy na: - dania z mięsem, - dania z rybą, - dania...

Na 379 stronach znajdziecie porady żywieniowe oraz 163 przepisy na:
- dania z mięsem,
- dania z rybą,
- dania wegetariańskie,
- przekąski na małe i duże przyjęcia,
- dania świąteczne,
- sałatki i dodatki do obiadu,
- słodkości,
- śniadania,
- zupy.

Wszystkie potrawy posiadają duże zdjęcia na lewej stronie rozkładówki oraz mają podaną kaloryczność.
Każdy przepis posiada informację, czy danie jest bezglutenowe, bezmleczne czy bezjajeczne, a na końcu książki znajdziecie osobny indeks skategoryzowanych potraw pod kątem tych alergenów. Jeśli potrawa zawiera gluten, jaja lub produkt mleczny – znaczników nie ma.

Książka zawiera najlepsze przepisy z bloga oraz nowe, które na blogu nie były i nie będą publikowane.

źródło opisu: http://sklep.qchenne-inspiracje.pl/products/ksiazka/

źródło okładki: https://4.bp.blogspot.com/-QR7DiqOiQvE/WCCbPrxNoDI...»