Wojownicy. Cisza przed burzą

Wydawnictwo: Nowa Baśń
Warriors. Rising Storm
młodzieżowa, koty
Smok1125

Zdrajca Klanu Pioruna został wygnany. Jednak Ogniste Serce nie może pozbyć się wrażenia, że Tygrysi Pazur czai się w mrokach lasu i szykuje się do zemsty. Nowy zastępca ma na głowie niemałe kłopoty – niezwykle gorące lato, ucznia skrywającego szokującą tajemnicę i przywódczynię, która stanowi cień samej siebie. A z każdym kolejnym upalnym dniem widmo nadciągającej burzy jest coraz bardziej realne...

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: Wydawnictwo Nowa Baśń

Karolina Sosnowska | 2017-02-17
Przeczytana: 06 lutego 2017

"Erin Hunter kontynuuje urwane wątki w części czwartej historii i wciąż kumuluje napięcie. Ogniste Serce przechodzi przyspieszoną lekcję dorastania, gdy praktycznie z dnia na dzień musi przejąć obowiązki dotychczasowej przywódczyni grupy i na szczęście nie jest bohaterem bez skazy, który machnięciem ogona zbywa wszystkie porażki. Postać młodego kota podoba mi się tak bardzo właśnie dlatego, że rozwija się z książki na książkę – dorasta tak, jak to ma miejsce w życiu. Ogniste Serce popełnia błędy i nie jest pewien swoich decyzji czy kompetencji, szuka wsparcia u przyjaciół i martwi się o tych, których ma pod swoją opieką. Chciałoby się rzec, że jest bardzo ludzki, gdyby nie był taki… koci!"

Reszta opinii pod adresem: https://tanayahczyta.wordpress.com/2017/02/17/wojownicy-cisza-przed-burza-e-hunter/ :)

Książkowe-wyznania | 2017-01-07

Dzisiaj swoją premierę ma czwarty tom Wojowników "Cisza przed burzą".
Jest to kontynuacja jednej z najbardziej Epickich serii tych czasów. Opowiada ona o dalszych losach Ognistej Łapy i całego Klanu Pioruna.
Żadne słowa w pełni nie oddadzą emocji i przeżyć towarzyszących podczas czytania. Niesamowite, że możemy po raz kolejny zagościć w tym świecie i poznawać ich dalsze losy.
Intensywna i pobudzająca opowieść o kotach obok której nie można przejść obojętnie.Nowe spory, nowe walki i mnóstwo adrenaliny nie dadzą o sobie zapomnieć.
Książka przypadnie do gustu każdemu, nie zależnie od wieku. Jest wręcz stworzona dla miłośników powieści takich jak "Harry Potter" czy "Władca pierścieni". Idzie się od niej uzależnić od pierwszej strony.
Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie, jest wręcz idealna na jesienne długie wieczory. Niesamowity styl pisania i tok akcji jest dla mnie czymś niezwykłym w tej książce. Jest to też idealna książka na prezent Mikołajkowy.
Jeżeli jesteście ciekawi...

Fraszka | 2017-01-30