Warriors #4: Rising Storm

Okładka książki Warriors #4: Rising Storm Erin Hunter
Okładka książki Warriors #4: Rising Storm
Erin Hunter Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Wojownicy (tom 4) Seria: The Prophecies Begin powieść przygodowa
powieść przygodowa
2004-01-06
wojownicy koty fantastyka przygoda

Nie odstaje od reszty GENIALNEJ serii ❤️😍

Nie odstaje od reszty GENIALNEJ serii ❤️😍

Książka znacznie lepsza od swoich poprzedniczek. Widać że autorki zaczeły bardziej rozbudowywać świat przedstawiony. Dobrze pamiętam do dziś śmierć Żółtego Kła i pożar lasu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Naprawdę fajna książka ;3

Naprawdę fajna książka ;3

,,Zabiję ciebie i wszystkich twoich wojowników, jednego po drugim"

Naprawdę żadko daję jakiejkolwiek książce 10 gwiazdek, jednakże jeśli chodzi o tą, nie mam wyrzutów sumienia.

Na wolności panuje groźny Tygrysi Pazur, Błękitna Gwiazda traci zmysły, a Ogniste Serce ma łapy pełne roboty. Gdy Klan Pioruna spodziewa się ataku na każdym kroku, pracy zdecydowanie nie ubywa, a pora zielonych liści obfituje bezlitosnymi upałami. Rozterki życiowe, nostalgia do uczniowskich czasów i nadmiar pracy nie pomagają nowemu zastępcy przywódczyni klanu, a wrogość ze strony innych klanów odbija się na wszystkich. Jednak zawsze może być gorzej, czego dowodem może być już czwarty tom ,,Wojowników"- ,,Cisza Przed Burzą".

,,Zabiłam go. [...] Chciałam jego śmierci."

,,Zabiję ciebie i wszystkich twoich wojowników, jednego po drugim"

Bardzo mi się podobała ta książka, nic dodać nic ująć. Polecam!

Bardzo mi się podobała ta książka, nic dodać nic ująć. Polecam!

Czy ktoś wie/jest w stanie powiedzieć czym różnią się wydania?
Na przyklad to - wydane było ledwo co w 2022, obecnie premiera 2023.
Książka w nowym wydaniu 2x droższa niż można dostać nową 2022... no i jeszcze tydzień do premiery.
Czy to zwyczajnie skok na kase w postaci re-edycji i odgrzania tego samego produktu?

Czy ktoś wie/jest w stanie powiedzieć czym różnią się wydania?
Na przyklad to - wydane było ledwo co w 2022, obecnie premiera 2023.

Ogniste Serce, jego przyjaciele (imiona bym musiała sprawdzać XD) oraz Obłoczna Łapa są przecudowni i chcę ich więcej. Za to ich przywódczyni chyba oszalała, denerwuje bardziej niż zwykle. A to zakończenie? Jeszcze będzie się działo.

Świetna książka!

Świetna książka!