Chłopak z sąsiedztwa

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Lata osiemdziesiąte, senna wieś Rushton. Mickey i Fred od początku znajomości dzielą ze sobą wszystko, począwszy od wspólnego papierosa, a na pierwszym pocałunku skończywszy. Są przekonani, że nic ich nie rozdzieli. Wkrótce jednak wszystko się zmienia.

Książka rewelacyjna. Idealna na lato. Pełna ciekawych historii z dzieciństwa głównych bohaterów. Zakończenie jest zaskakujące, ale też pozytywne (powiem tak szczerze, że od połowy książki marzyłam o takim zakończeniu) :)
POLECAM!

wiejskifilozof | 2013-11-01

Zawsze miło się czyta o ludziach.Takich zwykłych,którzy nie mają mocy nadprzyrodzonych.O ich dylematach i problemach.Duet LLoyd i Rees stworzył takich właśnie ludzi.Pełnych wad i zalet, a właśnie dlatego takich ludzkich.Polecam.

Natalia | 2014-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2014

Po przeczytaniu tej książki nasuwa się kilka myśli,że stara miłość nie rdzewieje. Prawdziwa miłość przetrwa nawet największe przeciwności losu, ale czy na pewno?
Nie jesteśmy w stanie całkowicie odciąć się od przeszłości, zapomnieć o tym co było. Duchy przeszłości nawiedzają teraźniejszość.
Jest to piękna opowieść o miłości, pokonywaniu przeciwności losu, zaufaniu drugiej osobie. Polecam!

Jane | 2010-11-20
Przeczytana: listopad 2009

Książka bardzo fajna, ale muszę przyznać, że zakończenie wyobrażałam sobie trochę inaczej. Książka jest warta przeczytania, ale nie jest jedną z moich ulubionych, mogę przyznać jedno - zapada w pamięć.

dziubiasta87 | 2014-07-29

Jedna z pierwszych książek,które przeczytałam w padając w nałóg czytania :)) Z pewnością miedzy innymi dla tego tak ją lubie , lekko napisan z happy endem i dawką sentymentu. Gorąco polecam.

Angela4b | 2014-11-29
Na półkach: Ebook, Przeczytane

Książka trochę nużąca i jak wszystkie tego typu historyjki- dość przewidywalna. Widać, że napisana przez kobiety i przede wszystkim DLA kobiet. W mój gust do końca nie trafiła, bo temat miłości rozciąga się już od wieków, więc tak "oklepane" scenariusze mnie nie zadowalają. Jednak, jeśli jesteś fanem sióstr Bronte i Jane Austin, to książka powinna twoje minimalne wymagania spełnić :)

Karolina Kuźniewska | 2014-10-16
Na półkach: 2o14, Przeczytane
Przeczytana: 19 października 2014

Lekka i przyjemna lektura, w sam raz na długie wieczory. Bardzo podobała mi się narracja dwuosobowa i wielobarwne wspomnienia bohaterów, które powoli wyjaśniały mi zagadkę na temat wspólnej przeszłości Mickey i Freda. Jednak poza tym wszystkim książka dość przewidywalna, więc nie ma co liczyć na zaskakujące wątki i zakończenie. Ot, taka sobie komedia romantyczna ;)

Kasia | 2013-09-25
Przeczytana: 24 września 2013

Warto przeczytać gdy masz akurat ochotę na coś lżejszego i przykuwającego uwagę. Historia znajomości dwojga ludzi, która zaczęła się w dzieciństwie, zakończona w dramatycznych okolicznościach miała swój nieoczekiwany ciąg dalszy w życiu dorosłym. Podobało mi się opis emocji jakim podlegali i uczuć, był autentyczny. Polecam

alcia87 | 2014-10-26
Przeczytana: 26 października 2014

Po tej lekturze mogę stwierdzić, że mój słownik wzbogacił się o kilka synonimów erotycznych zabaw. Przypomina mi film: "Duchy moich byłych" z Matthew McConaughey'em.
Takie sobie romansidło.

FreePaula | 2014-05-20

"Chłopak z sąsiedztwa" Josie Lloyd i Emlyn Rees to komedia romantyczna. Sentymentalna podróż do krainy dzieciństwa staje się okazją do podsumowania dotychczasowego życia.