Chłopak z sąsiedztwa

Zysk i S-ka
2002-01-01
2002-01-01

Okładka książki Zasada trzech dni Josie Lloyd, Emlyn Rees
Zasada trzech dni Josie Lloyd, Emlyn ...
Okładka książki Chodźmy razem Josie Lloyd, Emlyn Rees
Chodźmy razem Josie Lloyd, Emlyn ...
Okładka książki Historie miłosne Josie Lloyd, Emlyn Rees
Historie miłosne Josie Lloyd, Emlyn ...
Okładka książki Love Lives Josie Lloyd, Emlyn Rees
Love Lives Josie Lloyd, Emlyn ...

Jedna z książek, do której wracam. Wśród setek przeczytanych, dobrze pamiętam. Zapadła mi w pamięć.

prosta, nieskomplikowana książka.
Czasami niestety nużąca.
Zakończenie do przewidzenia.
fabuła nie do końca wciągająca ale miło i przyjemnie się czytało.
bohaterowie to tacy prości, zwyczajni ludzie.
po przejściach.

prosta, nieskomplikowana książka.
Czasami niestety nużąca.
Zakończenie do przewidzenia.
fabuła nie do końca wciągająca ale miło i przyjemnie się czytało.
bohaterowie to tacy prości, zwyczajni ludzie.
po przejściach.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka trochę nużąca i jak wszystkie tego typu historyjki- dość przewidywalna. Widać, że napisana przez kobiety i przede wszystkim DLA kobiet. W mój gust do końca nie trafiła, bo temat miłości rozciąga się już od wieków, więc tak "oklepane" scenariusze mnie nie zadowalają. Jednak, jeśli jesteś fanem sióstr Bronte i Jane Austin, to książka powinna twoje minimalne wymagania spełnić :)

Po tej lekturze mogę stwierdzić, że mój słownik wzbogacił się o kilka synonimów erotycznych zabaw. Przypomina mi film: "Duchy moich byłych" z Matthew McConaughey'em.
Takie sobie romansidło.

Takie sobie romansidło.

Lekka i przyjemna lektura, w sam raz na długie wieczory. Bardzo podobała mi się narracja dwuosobowa i wielobarwne wspomnienia bohaterów, które powoli wyjaśniały mi zagadkę na temat wspólnej przeszłości Mickey i Freda. Jednak poza tym wszystkim książka dość przewidywalna, więc nie ma co liczyć na zaskakujące wątki i zakończenie. Ot, taka sobie komedia romantyczna ;)

Po przeczytaniu tej książki nasuwa się kilka myśli,że stara miłość nie rdzewieje. Prawdziwa miłość przetrwa nawet największe przeciwności losu, ale czy na pewno?
Nie jesteśmy w stanie całkowicie odciąć się od przeszłości, zapomnieć o tym co było. Duchy przeszłości nawiedzają teraźniejszość.
Jest to piękna opowieść o miłości, pokonywaniu przeciwności losu, zaufaniu drugiej osobie. Polecam!

"Chłopak z sąsiedztwa" Josie Lloyd i Emlyn Rees to komedia romantyczna. Sentymentalna podróż do krainy dzieciństwa staje się okazją do podsumowania dotychczasowego życia.

Jedna z pierwszych książek,które przeczytałam w padając w nałóg czytania :)) Z pewnością miedzy innymi dla tego tak ją lubie , lekko napisan z happy endem i dawką sentymentu. Gorąco polecam.

Zawsze miło się czyta o ludziach.Takich zwykłych,którzy nie mają mocy nadprzyrodzonych.O ich dylematach i problemach.Duet LLoyd i Rees stworzył takich właśnie ludzi.Pełnych wad i zalet, a właśnie dlatego takich ludzkich.Polecam.

Jak na typowe romansidło to bardzo przyjemne.

Jak na typowe romansidło to bardzo przyjemne.

• Obyczajowe
  • Własne moje
  • Na wymianę/sprzedaż
  • Własne

Dodaj cytat z książki Chłopak z sąsiedztwa