Historie miłosne

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Ellen to reżyser, która tworzy program dokumentalny o cierpieniu młodych ludzi. Sama jednak będzie musiała zastanowić się nad istotą własnego szczęścia. Jimmy uczy się radzić sobie z nieodwzajemnioną miłością i wspomnieniami o tragicznej śmierci brata. Siedemnastoletnia Verity to nieuleczalna romantyczka, po raz pierwszy zakochana po same uszy, ale zupełnie nieświadoma wszystkich tego konsekwencji...

Claryyy | 2015-04-10

Świetna książka w której jest świetna akcja i świetni bohaterowie. Nic dodać, nic ująć.

Książka wzbudziła we mnie chyba wszystkie możliwe emocje, od złości po ulgę, od łez po śmiech. Takie "romansidła" mogę czytać i polecać bez przerwy.

Meggi | 2013-11-28
Przeczytana: 28 września 2013

To rzeczywiście historia czworga ludzi, choć tak naprawdę, finalnie to aż trzy pary znajdują swoją bratnią duszę. To dopiero happy end! Opowieść bardzo pobudziła moją wyobraźnię. Wróciłam nawet do malowania. To za sprawą opisów aury, jaka była scenerią dla wydarzeń znad klifów Anglii.
"Historie miłosne" poruszają uniwersalne kwestie tj. zauroczenie, zawód miłosny, pierwszy seks, niespełnione oczekiwania, ból rozstania z "miłością swojego życia", pożądanie, samobójstwo, a nawet tzw. "zgranie w czasie".

koralowadama | 2012-09-25
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, 2012 Rok
Przeczytana: 25 września 2012

Okładka beznadziejna. Tytuł beznadziejny. Kiedy brałam ją do ręki miałam tylko zamiar ją przeczytać jako przerywnik między tymi lepszymi i położyć na półkę 'wymienię'. Jednak zostaje. Czasem warto nie kierować się okładką :)

olson | 2016-10-28
AgaK | 2016-09-12