Chodźmy razem

Okładka książki Chodźmy razem Josie Lloyd, Emlyn Rees
Okładka książki Chodźmy razem
Josie LloydEmlyn Rees Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Chodźmy razem (tom 1) Seria: Literatura w spódnicy literatura piękna
Chodźmy razem (tom 1)
Literatura w spódnicy
Come together
Ringier Axel Springer Polska
2005-01-01
2001-01-01
Katarzyna Petecka-Jurek
powieść angielska literatura angielska XX wiek literatura w spódnicy

Okładka książki Zasada trzech dni Josie Lloyd, Emlyn Rees
Zasada trzech dni Josie Lloyd, Emlyn ...
Okładka książki Historie miłosne Josie Lloyd, Emlyn Rees
Historie miłosne Josie Lloyd, Emlyn ...
Okładka książki Love Lives Josie Lloyd, Emlyn Rees
Love Lives Josie Lloyd, Emlyn ...
Okładka książki Chłopak z sąsiedztwa Josie Lloyd, Emlyn Rees
Chłopak z sąsi... Josie Lloyd, Emlyn ...

Książka lekka do czytania. Pisana oczami mężczyzny Jacka i kobiety Amy. Zabawna, z poczuciem humoru i lekkimi rozsterkami.

Niby zabawnie, niby życiowo, ale czegoś mi tu zabrakło. O ile główną bohaterkę Amy dało się po pewnym czasie polubić, to Jack to poprostu pajac.

Właśnie jestem świeżo po tej książce i bardzo zaskakująca,wciągająca jest pochłonięta byłam lekturą bez reszty fajnie się czyta.
Znakomita książka.

Znakomita książka.

Bardzo zabawna ale też z kłopotami opowieść o miłości, wierności.
Jack Rossister ma 27 lat. Mieszka u swojego najlepszego przyjaciela Matta. Nie pracuje na stałe. Jest zdolnym malarzem. Żyje imprezami, spotykając na nich dziewczyny na jedną noc. Próbuje się nie angażować zbytnio. Na urodzinach Matta spotyka Amy Crosbie. Młodą, piękną kobietę, która także szuka czegoś w życiu.
Amy zawsze chciała pracować jako projektantka mody męskiej. Niestety nie udało się. Nie ma stałej pracy, to dzięki tej dorywczej udaje jej się opłacić rachunki. Chciałaby spotkać tego jedynego, z którym związałaby swoja przyszłość. Pomyślała, że dobrym kandydatem może być Jack, który pięknymi słówkami bardzo jej zaimponował. Niestety nie wszystko jest tak łatwe.
Przeczytajcie. Bardzo łatwo i przyjemnie z uśmiechem można poczytać.

Bardzo zabawna ale też z kłopotami opowieść o miłości, wierności.

książka była przeciętną dopiero pod koniec była ciekawa dam szanse 2 tomowi może będzie lepszy nie podobała mi się

Lekka, nienachalna i zabawna historia pewnego romansu.

Ja staram się przede wszystkim pamiętać o tym, aby książkę ocenić wobec innych pozycji z tego gatunku, z którymi się spotkałam. I jak widać - nie wypadła wcale słabo, a przyznam szczerze, że z romansami się nie lubię. Ta historia ma jednak w sobie coś takiego, że nie nudzi - nie jest przesłodzona, momentami naprawdę bawi do rozpuku, by zaraz później w dwóch czy trzech momentach zniesmaczyć co wrażliwszego odbiorcę. Czy to wada? A skąd! W końcu różne sytuacje przytrafiają się w związkach takich, jak ten opisany. Ucieszył mnie fakt, że postaci nie są płaskie, naiwne, marzące tylko o idealnym uczuciu. Naprawdę fajna książka.

Coś dobrego na spokojny wieczór oraz jako przerywnik w czytaniu czegoś poważniejszego.

Lekka, nienachalna i zabawna historia pewnego romansu.

Książkę w pierwszej chwili oceniłam jako dobrą... ale zmieniłam zdanie jak po chwili przypomniałam sobie, że została napisana przez dwóch autorów. Na prawdę świetna współpraca!

Ogólnie historia dość ciekawa. Napisana z poczuciem humoru i trafnie opisująca sposób myślenia zarówno mężczyzny jak i kobiety.

Bardzo dobra książka !
Bohaterowie dynamiczni coś co lubię.
Fabuła równie wciągająca.

Bardzo dobra książka !
Bohaterowie dynamiczni coś co lubię.
Fabuła równie wciągająca.

Świetna książka! Na początku myślałam, że będzie to tanie wymuszane romansidło. Jednak pozytywnie się zaskoczyłam. Zabawna, ale zarazem romantyczna książka. Pokazuje, że każdą przeciwność udaje się pokonać przy odrobinie chęci. ;)

• Domowa biblioteczka
  • Literatura w spódnicy