9788320046298
zdrowie, medycyna
youstyna

Jest to pierwsza na rynku polskim oraz jedna z niewielu w Europie i na świecie publikacja omawiająca kompleksowo najnowsze metody używane w wellness, spa i anti-aging, z uwzględnieniem metodyki zabiegów oraz wskazań i przeciwwskazań do ich stosowania. W książce przedstawiono m.in. takie zagadnienia, jak: zabiegi wodolecznicze, zabiegi małoinwazyjne (mezoterapia, peelingi, terapia botulinowa) i inwazyjne (lifting twarzy, korekcja piersi, liposukcja, plastyka brzucha), zabiegi stomatologiczne w anti-aging, terapia hormonalna, termostymulacja, masaż, kinesio taping, drenaż limfatyczny, magnetoterapia, magnetostymulacja i światłolecznictwo, a także zasady zdrowego stylu życia i wiele innych.

Książka przeznaczona jest dla fizjoterapeutów, rehabilitantów, lekarzy różnych specjalności, zwłaszcza dermatologów, stomatologów i specjalistów medycyny estetycznej oraz kosmetologów, a także dla studentów fizjoterapii, medycyny i kosmetologii,. W sposób szczególny jest również adresowana do pracowników i właścicieli ośrodków wellness, spa i anti-aging. Będzie także pomocna dla wszystkich osób zainteresowanych możliwościami i metodyką wspomnianych zabiegów oraz utrzymaniem jak najdłużej dobrego stanu zdrowia i jakości życia. Wartość książki podnosi bogaty wybór aktualnego piśmiennictwa światowego

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/wellness-spa-anti-aging/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/wellness-spa-anti-aging/