365 odcieni miłości. Poradnik dla zakochanych

Wydawnictwo: Święty Paweł
Marzena

Poradnik albumowy – najlepszy prezent dla przyjaciół, dla zakochanych, na ślub, dla samego siebie! Ten intrygujący poradnik w formie albumu jest przeznaczony zarówno dla tych, którzy od lat żyją w związkach, jak i dla tych, którzy dopiero planują w nie wstąpić. A nawet dla tych, którzy jeszcze sami nie wiedzą, jak potoczą się ich dalsze losy. To doskonała książka, lekka w czytaniu, ale mądra...

To doskonała książka, lekka w czytaniu, ale mądra w treści. Autorka jest co prawda młodą mężatką i młodą mamą, ale bardzo mądrą i wykształconą kobietą, a pewne nawyki i wiedzę czerpie się nie tylko z doświadczenia własnego, ale ze źródła, którym w przypadku tej książki jest dom rodzinny. Katarzyna Cudzich-Budniak jest córką Andrzeja Cudzicha, który był fenomenalnym muzykiem chrześcijańskim, kontrabasistą jazzowym i kompozytorem. Jej mąż, Mikołaj Budniak, chciałoby się powiedzieć, że poszedł w ślady jej ojca, ale to nie do końca ta kolejność... Życie małżeństwa Katarzyny i Mikołaja już od samego początku opatrzone jest cudem, więc jak tu nie przeczytać jej porad, skoro sam Bóg czuwa nad jej małżeństwem.

źródło opisu: http://www.edycja.pl/produkty/ksiazki/poradniki-ps...(?)

źródło okładki: www.edycja.pl