Zgłosuj na książki roku 2017

Podwójna świadomość

Wydawnictwo: Psychoskok
marcin100

„Podwójna świadomość” to powieść, która łączy w sobie elementy fantastyki naukowej z realnym życiem. Bohaterem jest starszy człowiek, który dostaje zawału serca i trafia do szpitala. W trakcie reanimacji doświadcza niezwykłych doznań. Jest przekonany, że nie żyje w dosłownym tego słowa znaczeniu. Jednocześnie jego życie trwa dalej, ale tylko jego świadomość, która została skopiowane z jego mózgu na specjalny nośnik. Mark poznaje piękną kobietę, profesor Ann. Ona wprowadza go w inny świat, świat życia w innej formie, w postaci sztucznej świadomości.

Prowadzą ze sobą interesujące rozmowy o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie medycyny i nie tylko. Zwiedzają szpitalne laboratorium, miasto, w którym Mark dotychczas mieszkał oraz związane z najnowocześniejszą technologią ośrodki w Stanach Zjednoczonych.

Te dwa światy przenikają się wzajemnie, sprawiając wrażenie, że to może dziać się naprawdę. Po pewnym czasie ciało Marka udaję się uratować. Wraca do realnego świata, ale czy na pewno?

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/podwojna-swiadomosc_p571

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/podwojna-swiadomosc_p571