Zraniona miłość

Wydawnictwo: Psychoskok
poezja
marcin100

„Zraniona miłość” to opowiadanie o wielkiej niespotykanej miłości. To romans kończący się bardzo tragicznie, opisuje losy bohaterów od wczesnej młodości do ich dorosłego życia. Ukazuje krok po kroku losy uczestników tych wydarzeń. Autor bardzo dokładnie opisuje jak rodziła się wielka miłość, analizuje przyczyny zdrady i jej konsekwencje. Próbuje zrozumieć dlaczego jeden moment zdecydował o...

Autor bardzo dokładnie opisuje jak rodziła się wielka miłość, analizuje przyczyny zdrady i jej konsekwencje. Próbuje zrozumieć dlaczego jeden moment zdecydował o zrujnowaniu życia całej kochającej się rodziny i dlaczego doprowadził do tragicznego końca i czy można było temu zapobiec.

źródło opisu: http://autorzy365.pl/ksiazka/6887/zraniona-milosc

źródło okładki: http://autorzy365.pl/ksiazka/6887/zraniona-milosc