Ice Planet Barbarians

Cykl: Ice Planet Barbarians (tom 1)
Wydawnictwo: Amazon Digital Services
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Ice Planet Barbarians
angielski
Shaula

You'd think being abducted by aliens would be the worst thing that could happen to me. And you'd be wrong. Because now, the aliens are having ship trouble, and they've left their cargo of human women - including me - on an ice planet.

And the only native inhabitant I've met? He's big, horned, blue, and really, really has a thing for me...

źródło opisu: amazon.com

źródło okładki: amazon.com

Shaula | 2016-08-19
Przeczytana: 09 czerwca 2016

No więc tak. Cały cykl to dla mnie guilty pleasure, takie czytadełko, które totalnie nie jest w moim guście ale i tak przeczytam, bo i zabawne i mimo całej swojej głupoty ma w gruncie rzeczy jakąś ciekawą historyjkę do przekazania. Pomijając cały pokręcony imho aspekt seksu (dlatego tylko 5 gwiazdek) to całkiem przyjemna lektura.

Simple | 2018-05-20
Unknown | 2017-03-10