Forbidden

Cykl: Stepbrother (tom 1)
Wydawnictwo: Kindle Edition
romans
angielski
jaszczurowa

Spring Break 2015 was supposed to be spent lying on the white sand beaches of Mexico sipping fruity cocktails with my friends and my boyfriend, Heath. Instead, I found myself single and flying back home to San Francisco to spend it with my mother, her new boyfriend and his son, Linc. Linc or as my friends like to call him ‘Forbidden’ is my future stepbrother and the one person who can get...

Linc or as my friends like to call him ‘Forbidden’ is my future stepbrother and the one person who can get under my skin unlike anyone else.

We all call him Forbidden because, like the fruit in The Garden of Eden, Linc, is gorgeous, tempting and completely untouchable.

I've hated the arrogant jerk for as long as I can remember. But a week alone together followed by a drunken bet leads me onto a path that once taken there is no turning back.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/25013684-forbidden

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/25013684-forbidden

magpie101 | 2016-04-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2016

W tej ksiazce kompletnie nic sie nie dzieje, dodatkowo mysli glownej bohaterki bardzo irytujace, slownictwo tez pozostawia wiele do zyczenia.

mclena | 2015-07-19
Przeczytana: 18 lipca 2015

Krótka piłka - ciężko mi ocenić, bo dość szybko się skończyła. Postacie są płytkie, nie bardzo rozumiem o co autorce chodziło, czy to tylko wstęp do czegoś większego i potem będę "zachwycona", czy po prostu usiadła napisała co jej do głowy przyszło i wydała "książkę" Pomysł ciekawy... hitoria Raven i Linc'a - ich rodzice (jej matka i jego ojciec) spotykają się razem i jeśli wszystko pójdzie we właściwym kierunku, to zostaną przyrodnim rodzeństwem. Nienawidzą się, ale jednocześnie podobają sie sobie. Raven przyjeżdża akurat na ferie wiosenne na tydzień do domu, gdzie okazuje sie, że Linc i ojciec wprowadzili się do domu jej matki, więc ferie spędzi w jego towarzystwie. Kiedy przyjeżdża matka informuje ją, że zmieniła plany i zamiast spędzić ten czas z córką wyjeżdża ze swoim facetem zostawiając ją i Linc'a samych przez tydzień. Dochodzi do tego, że Raven zakłada się z przyjaciółką, że pójdzie do łózka z "prawie przyrodnim bratem".
Odebrałam Raven jako pustą dziewczynkę i na...

książek: 2069
bookish | 2015-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2015

Sama do końca nie jestem pewna, co do oceny tej książki, bo niby mi się podobała, ale jednak jest z nią coś nie tak. Podobali mi się bohaterowie, choć już Głowna bohaterka mnie irytowała, a główny bohater był nie lepszy. Są zdecydowanie siebie warci. Książka to jedna wielka impreza, kac i uprawianie seksu pomiędzy bohaterami. Nic więcej, na końcu jest jedna wielka kłótnia. Czyżby to był tylko wstęp do kolejnej części? Oby, bo tak to nie za bardzo.

lulamae | 2016-10-16
Przeczytana: 03 października 2016

Raven po raz pierwszy wraca do domu ze studiów z niechęcią. Czemu? Przez nowego faceta jej mamy i jej syna. Sytuacja okazuje się jeszcze gorsza, kiedy przyjeżdża do domu i okazuje się, że nowy facet mamy i syn mieszkają z nimi... Jakby nieszczęść było mało - matka zostawia córkę tuż po przyjeździe i wyjeżdża ze swoim facetem na tydzień, a ją zostawia samą w domu z nieznośnym Lincem. Nie można powiedzieć, że ta dwójka pała do siebie ciepłymi uczuciami od samego początku. Jest raczej odwrotnie. Walka charakterów. Ale z czasem, gdy się poznają ich wzajemny stosunek do siebie się zmienia... Raven zakłada się z przyjaciółką, że do czasu wyjazdu prześpi się z Lincem... tylko co jeśli ten zakład obróci się przeciwko niej?

Jest to jedna z bardziej obiecujących krótkotomowych serii książkowych. Lubię książki o tematyce 'romans z bratem przyrodnim'. Bohaterowie są charakterni, a chemię czuć pomiędzy nimi. To pierwszy etap zażyłej i problematycznej znajomości tej dwójki, ale końcówka po...

esin | 2015-09-22

Nie mogę przyznać że była to jedna z najlepszych książek jakie przeczytałam. W sumie nawet daleko jej do tego, ale akurat na dzisiejszy wieczór szukałam czegoś nieskomplikowanego i to jest doskonałym tego przykładem. Od początku wiadomo co wydarzy się pomiędzy głównymi bohaterami. Tak samo wątek romansu pomiędzy przyrodnim rodzeństwem robi się coraz bardziej przereklamowany ale pomijając wszystkie moje kaprysy książkę czytało się całkiem dobrze, szybko i bez większych refleksji. Dla zabicia czasu sprawdza się doskonale.

gosia | 2017-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2017

Raven-studentka- podczas przerwy wiosennej przyjeżdża do domu,dowiaduje się że zamieszkał z nimi chłopak jej mamy i jego syn Linc.
Linc- student-dwa lata starszy,mega super ciacho- cieszący się reputacją-w łóżku oczywiscie :)
Ogólnie Raven i Linc nie przepadają za sobą-ciągle sobie docinają.
Kiedy ich rodzice wyjeżdżają na wycieczkę,zostają sami w domu..
Rawen zakłada się ze swoja koleżanką że zanim wyjedzie na studia prześpi się z przyrodnim bratem...co z tego wyniknie? Musicie przeczytać i się przekonać.
Książka jest dość krótka,chwilami brakowało mi zagłębienia się w ich relację..dlatego daję sześć gwiazdek- Polecam na wolne popołudnie :) a sama zabieram się za kontynuację Untouchable..

k_a_s_i_a | 2016-07-21
Przeczytana: 15 lipca 2016

Krótkie opowiadanie. Niestety zbyt wiele nie można z niego wywnioskować. Reven założyła się ze swoją przyjaciółką, że poderwie swojego "przyrodniego brata" Linca. Zakład zostaje zrealizowany. Ostatecznie para zaczyna coś do siebie czuć. On wypiera to ze swojego umysłu przez co dochodzi do poważnej kłótni. Reven wyjeżdża do szkoły ze złamanym sercem pozostawiając za sobą wkurzonego Linca.

Kasiar | 2017-10-17
Na półkach: Przeczytane, 2017

Historia Lincolna i Rudej jest zawarta w trzech krótkich częściach, które z powodzeniem stworzyłyby jedna , pełna książkę.
Ciężko mi rozdzielić te historie na takie małe części, więc musze napisać co sądze o całości.
A jako całość książka podobala mi się bardzo. Z początku była to powieść dla nastolatkow, gdzie takimi tez ludźmi byli bohaterzy. Byli rozwydrzeni, oboje, nieznośni i ogólnie nie szanowali siebie za bardzo.
Wraz z kolejnymi stronami dalo się zobaczyć jak to wszystko dojrzewa i się zmienia. Nie tylko treść ale i bohaterowie.

Polecam!

Flame | 2015-08-31
Przeczytana: 23 sierpnia 2015

Książka chociaż króciutka była interesująca.
Przyznam że nigdy nie czytałam książki gdzie główny bohater był świetni w golfie (zawsze utożsamiałam golf z dziadkami na rencie, a tu takie zaskoczenia), a główna bohaterka mogę rzecz była tak rozwiązła (mogę to ocenić po rozmowie jej z Linc'em podczas ich zbliżenia).
Po tej książce raczej skuszę się na kontynuację, chociaż nie jestem do końca powalona na kolana, to było nieźle.

Edyta | 2016-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2016

słabe sama nie wiem co mnie skłoniło do przeczytania