Untouchable: Linc & Raven

Cykl: Stepbrother (tom 2)
Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
new adult, romance
angielski
mclena

If you loved Forbidden you're going to love the follow up novella Untouchable! Untouchable. That’s what Raven was, and what she should’ve stayed. Instead, I made a catastrophic mistake. I jumped into bed with my now future stepsister. To make matters worse, I discovered that she slept with me solely because of a bet. I should hate her. Part of me does. But another part of me wants her more...

If you loved Forbidden you're going to love the follow up novella Untouchable!

Untouchable.

That’s what Raven was, and what she should’ve stayed.

I should hate her. Part of me does. But another part of me wants her more than I’ve wanted anyone--ever.

Now she's back in town. Everything I feel...Anger. Lust. Desire...it's all coming to the surface at full force.

I keep telling myself she’s untouchable. But that’s easier said than done when I have the devil on my shoulder telling me to forget about everything and everyone, and take what I want.

I’m the sex God of San Francisco. I get who I want...whenever I want them. No matter the consequences.

źródło opisu: https://daniellejamie85.wordpress.com/

źródło okładki: https://daniellejamie85.wordpress.com/

lulamae | 2016-10-16
Przeczytana: 03 października 2016

Wracamy do Raven i Linca. Nie widzieli się od trzech miesięcy, ale przez ten czas żadne z nich nie mogło zapomnieć o sobie. Teraz przyszedł czas, którego każde z nich się obawiało - ślub ich rodziców. A oni? Muszę powściągnąć i zabić swoje uczucia. Ale czy to możliwe? Czy możliwe jest zapomnieć o osobie, które wydaje się być drugą połową ciebie?

Tym razem dla odmiany akcja książki przedstawiona jest z perspektywy Linca. W tym tomie napięcie jest podwójne, pragnienie przekracza granice, a wszystko wydaje się poza ich zasięgiem. Bycie razem? Nie ma opcji. Ale ta walka wydaje się dla nich przegrana od samego początku.
Mamy tutaj dużo walk wewnętrznych, napięcia i ryzyka. Jedna noc nie znaczy nic, ale zostawia w zawieszeniu... i daje obietnicę odległej przyszłości. Dużo emocji, gorące chwile i pełno smutku - to dostajemy w tym tomie. Zdecydowanie ostatni tom mnie wzywa!

gosia | 2017-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2017

Mijają trzy miesiące -Raven i Linc spotykają się ponownie tym razem z powodu ślubu ich rodziców..
Myślałam że będzie zemsta,tym czasem najpierw unikają siebie jak tylko mogą a potem jest wyjaśnianie spraw i... rozejm..
Tym razem historię opowiada Linc..miło się czytało..polecam :)

książek: 2085
bookish | 2016-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2016

opis w ogóle nie oddaje treści książki.
niby miała być zemsta za zakład, a jest ckliwa rozmowa.
dużo wyjaśnień, dużo zbywania się, a na końcu seks i rozstanie po raz kolejny.
równie dobrze tej części mogłoby nie być, tylko od razu trzecia.

k_a_s_i_a | 2016-07-21
Przeczytana: 16 lipca 2016

Linc i Reven spotykają się ponownie na ślubie rodziców. Ostatecznie zostają przyrodnim rodzeństwem. Lecz ich wzajemne przyciąganie jest silniejsze niż wiedza, że ich rodzice się dowiedzą. Postanawiają spędzić ze sobą jeszcze jedną noc podczas której wyznają sobie miłość. Jednak ich związek nie może dłużej trwać. Reven musi wyjechać do szkoły. Z kolei Linc przenosi się na inny kontynent

Milena | 2016-01-29
Na półkach: Przeczytane, New Adult, 2016
Przeczytana: 29 stycznia 2016

Szybko się, czyta, lekka treść, ale niczym nie wyróżniająca się i zapadająca w ucho

janisz11017 | 2018-08-29
jagoda1001 | 2018-08-25