Rapture

Okładka książki Rapture
Danielle Jamie Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Stepbrother (tom 3) Seria: Stepbrother literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
angielski
9781519644428
new adult romance

więcej Więcej

Książka jest ok, najlepsza z serii. Może nie porywa, ale uzupełnia pozostałe części i jest faktycznie książką a nie krótka opowieścią .

W tej książce przenosimy się w przyszłość (i to dosłownie). Danielle Jamie prezentuje nam z lekka futurystyczną wizję przyszłości, chociaż nie martw się jeśli nie jesteś fanem fantastyki - tu jej nawet nie znajdziesz. Wybieg w przyszłość miał pozwolić na odsunięcie akcji w czasie, uporządkowanie pozornie poplątanego życia bohaterów, aby łatwiej było wszystko na nowo...

Na półkach: , , , , , , ,

Trzeci i zarazem ostatni tom opisujący losy Raven i Linca.
Tom podzielony na dwie części i to z dwóch powodów - dwie perspektywy (Linca i Raven), a także przeskoki w czasie (przeszłość i teraźniejszość).
Raven i Linca czekało kolejne zaskoczenie, ale nie skończyło się to dla nich dobrze. Wszystko co wydarzyło się doprowadziło do bólu... bólu rozdzierającego duszę.
To było...

• E-book