Kochając Rose

Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Bis
Loving Rose
giovanna

Łotr Malcolm Sinclair cudem uniknął śmierci. Teraz, jako Thomas Glendower, stara się odpokutować za dawne przewiny. Kiedy po latach wraca do swego wiejskiego domu, nieoczekiwanie zastaje tam wdowę z dwójką dzieci. Rose udaje służącą, którą z pewnością nie jest, lecz jej tajemnicę Thomas pozna dopiero, gdy niebezpieczeństwo będzie bardzo blisko. Zaczyna wierzyć, że został oszczędzony właśnie po to, by ocalić Rose i dzieci, choćby za cenę własnego życia.

źródło opisu: http://www.wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=1139

źródło okładki: http://www.wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=1139