Games of State
Niemcy, nazizm, zamach, śmierć
dona

Niemcy. Neonazistowska bojówka napada na ekipę realizującą film o II wojnie światowej. Zabija filmowców, zabiera cenne rekwizyty. Ale to dopiero początek przygotowań do zuchwałego zamachu... Tymczasem zespół Centrum Szybkiego Reagowania negocjuje w Niemczech zakup nowoczesnej broni. Nieoczekiwanie ich misja zmienia się w walkę o uchronienie świata przed odrodzeniem potęgi faszyzmu.

Przemek | 2016-09-19
Przeczytana: 09 września 2016

Seria stacza się po równi pochyłej. Coraz większe bajki, coraz więcej niedorzeczności, absurdów i braków logicznych a przy tym zbiegi okoliczności kluczowe dla rozwoju akcji. Tym razem naziści chcą zawładnąć światem. Oczywiście im się nie uda. Nasi dzielni Amerykanie ich powstrzymają.

radzenko | 2016-10-24
Na półkach: Esta, Przeczytane