Fizyka duchowa. Sekrety wewnętrznej ewolucji

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
youstyna

Fizyka duchowa - Barbara De Angelis Książka „Fizyka duchowa” Barbary De Angelis znacząco wpływa na przyśpieszenie wewnętrznej przemiany. Autorka pokazuje ćwiczenia i techniki, dzięki którym wzniesiesz się na wyższy stan świadomości, by czerpać z niego korzyści dla siebie i bliskich. Barbara De Angelis Autorka książki jest znaną nauczycielką, specjalizującą się w transformacji osobistej i...

Fizyka duchowa - Barbara De Angelis

Barbara De Angelis
Autorka książki jest znaną nauczycielką, specjalizującą się w transformacji osobistej i duchowej. Urodziła się i mieszka w USA, jest z wykształcenia psychologiem. W Los Angeles prowadzi swoje centrum rozwoju osobistego. Jej książki są międzynarodowymi bestsellerami i zostały przetłumaczone na 25 języków.
Sekrety wewnętrznej ewolucji
Wewnętrzna transformacja może być głęboka i nieść same korzyści. Uczy tego autorka w swojej książce „Fizyka duchowa”. Dowiesz się z niej, jak wprowadzić radykalne, wibracyjne zmiany wewnętrzne. Ale to nie wszystko, z publikacją nauczysz się zwiększać częstotliwość własnych wibracji i uświadomisz sobie, że posiadasz już wszelkie narzędzia niezbędne do dokonania tego przełomu. Zrozumiesz, dlaczego zarówno współczesna nauka, jak i starożytne mistyczne teksty potwierdzają, że jesteś istotą duchową, której wnętrze kreuje wszystkie doświadczenia.

iwona | 2017-06-06
Na półkach: Posiadam

Chcesz "ewoulowac ", pragniesz wznieść się na wyższy poziom świadomości, aby przeżywać życie w zgodzie z Twoją Najwyższą Istotą, i zrozumieć, że tak naprawdę jesteś czymś więcej niż ciało i umysł? - nic prostszego; przeczytaj tą książkę, głęboko zastanów się nad jej przesłaniem i...zastosuj podaną tu wiedzę. Piękna, doglebna książka o duchowym wzrastaniu, życiu w zgodzie ze swoją Najwyższą Istotą. Autorka podaje konkretne wskazowki i ćwiczenia, do zastosowania od zaraz. Już czas, aby zająć się tym, co w życiu najważniejsze - czas się przebudzic. ..

mariola | 2016-11-12
alwayswithlove1 | 2016-09-06