Na życiowym zakręcie

Wydawnictwo: Książnica
9788325002053
poradniki

Każdy z nas musiał stawić kiedyś czoło nieoczekiwanym sytuacjom, zadając sobie pytanie: Czemu akurat mnie to spotykaa Czy to z powodu rozczarowania w miłości, kłopotów rodzinnych lub finansowych, braku satysfakcji z wykonywanego zawodu albo wydarzeń, których nie jesteśmy w stanie kontrolować, nasze życie nie zawsze wygląda tak, jak tego oczekiwaliśmy. Na życiowym zakręcie to nowatorski, inspiruj

Skakanka | 2015-11-15
Na półkach: Rozwojowo, Przeczytane
Przeczytana: 15 listopada 2015

Bardzo dobra pozycja dla wszystkich, którzy dotarli do punktu w życiu, w którym zaczynają kwestionować swoje dotychczasowe wybory i są zaskoczeni miejscem, w którym się znaleźli. Nie ma tu nachalnej indoktrynacji tylko rzeczowa, poparta doświadczeniem analiza sytuacji.

| 2015-07-02
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2010 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka dr Barbary de Angelis pomogła mi, gdy sama byłam kiedyś na takim zakręcie życiowym. Świetne, proste porady. Chcesz się zmienić, zmienić swoje życie, zacznij od tej książki. Jest to inspirujący poradnik, jak podejmować decyzje i zmieniać swoje życie na lepsze.

madzialandia | 2014-12-14

Ksiazka dajaca nadzieje tym, ktorzy wyladowali na zyciowym zakrecie.

LiaMort | 2016-11-26
Joanna | 2014-08-27