Kobietopedia

Wydawnictwo: samczeruno.pl
kobiety
poradniki
Sarinus

Dla niemal wszystkich mężczyzn, kobiety są pasją i narkotykiem, jedną z najważniejszych spraw w życiu – i wszystko co o nich wiemy (seriale, kreskówki, filmy, książki, rodzinka), jest nieprawdziwe –jest kłamstwem. Gdyby mężczyźni znali prawdę o kobiecej naturze, nie byłoby tylu nieszczęśliwych dzieci, tylu rozwodów i nieszczęścia na tym świecie. Związki podobno dają szczęście, więc dlaczego...

Gdyby mężczyźni znali prawdę o kobiecej naturze, nie byłoby tylu nieszczęśliwych dzieci, tylu rozwodów i nieszczęścia na tym świecie. Związki podobno dają szczęście, więc dlaczego ten świat pełen jest zbrodni i nieszczęścia? Czy dziecko wychowane w atmosferze miłości może wyrosnąć na nienawidzącą ludzi bestię? A przecież najgorsi ludzie byli kiedyś małymi, niezdarnymi brzdącami. Co musiało się wydarzyć między tatą a mamą, by dziecko zamiast miłości wyhodowało w sobie złość i rozpacz, którą obdarzy później swoje ofiary?

Coś tu mocno nie gra – i jeśli jesteś „kumaty”, doskonale sobie z tego zdajesz sprawę.
Poznaj wiedzę o kobiecie, oraz jaką jest istotą z natury – zdziwisz się. Dowiedz się tego, by nie skończyć jak miliony facetów, którzy naiwnie myśleli że o kobietach wiedzą wszystko, a kończyli rozpici, zniszczeni psychicznie, pod mostem albo w więzieniu czy szpitalu psychiatrycznym, a niemal zawsze z długami.

źródło opisu: samczeruno.pl

źródło okładki: samczeruno.pl

wlady | 2017-06-22

Tragedia, beznadziejna, nudna książka jakiegoś Janusza biznesu, który postanowił się dorobić na rzekomej znajomości kobiet. Świnskie żarty, powtarzanie wkółko tych samych teori, autor od lat sam nie był w związku i sobie teoretyzuje trzepiąc forse na naiwnych.

Jeksal | 2016-11-29
Przeczytana: 29 listopada 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka godna polecenia, autor przedstawia w niej wyczerpujące fakty rządzące relacjami z płcią piękną. "Alpha fucks beta bucks"

Jacek | 2017-04-05
Przeczytana: 02 kwietnia 2017

Książka dość kontrowersyjna, ale uważam że warta przeczytania, pokazuje pewnie zachowania kobiet na które wcześniej nie zwracałem uwagi.

Ingenium | 2017-01-31
Przeczytana: maj 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Lepsza niż "Co z tymi kobietami"

asd002 | 2017-08-12
yavosz | 2017-08-10