Stosunkowo dobry

Wydawnictwo: samczeruno.pl
podświadomość
poradniki
Sarinus

„Stosunkowo dobry” to książka bardzo szczegółowo tłumacząca Ci, jak działa Twoja podświadomość – czyli sfera Twych emocji. Jeśli poznasz jej zasady gry, drzwi do rozkoszy i przyjemności staną przed Tobą otworem. Już nie będziesz musiał szukać przyjemności w podrywie, nałogach i wszystkim tym, co może Cię poranić, ale sam będziesz ją generował. To zmieni Twoje życie dużo mocniej, niż jakakolwiek inna książka.

źródło opisu: samczeruno.pl

źródło okładki: samczeruno.pl

Jeksal | 2016-12-31
Przeczytana: 28 grudnia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

W prosty sposób autor opisuję ludzką podświadomość i procesy nią rządzące. "świat to arena walk przekonań"

Ingenium | 2017-01-31
Przeczytana: październik 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Dobra książka

Sarinus | 2017-10-30