Mental Edge

Wydawnictwo: Self Publishing , Art-Tech
poker, gra w pokera
poradniki
prays

Wykorzystanie psychologii i profesjonalnego podejścia w budowaniu trwałej przewagi w grze. Od kilku lat w świecie pokera zachodzą dynamiczne zmiany, a poziom graczy stale rośnie. Współczesny pokerzysta musi zatem ciągle poszukiwać nowych metod zdobywania przewagi nad innymi graczami. Książka Mental Edge wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Dowiesz się z niej, w jaki sposób psychologia oraz...

Książka Mental Edge wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Dowiesz się z niej, w jaki sposób psychologia oraz profesjonalne podejście do gry mogą stać się źródłem trwałej przewagi nad przeciwnikami. Organizacja czasu, dyscyplina czy budowanie właściwego nastawienia do gry to tylko niektóre z poruszanych w książce zagadnień.

źródło opisu: https://mentaledge.shoplo.com/#intro

źródło okładki: mentaledge.shoplo.com

Łukasz | 2017-03-12
Przeczytana: listopad 2016

Jedyna książka która mówi o podejściu do gier, a nie do samej gry. Bardzo polecam.

Saksi | 2017-05-12
Przeczytana: 12 maja 2017