Co z tymi kobietami

Okładka książki Co z tymi kobietami Marek Kotoński
Okładka książki Co z tymi kobietami
Marek Kotoński Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf poradniki
poradniki
Wydawnictwo Poligraf
2011-03-10
2011-03-10
978-83-62752-13-3
kobiety

Bardzo dobra książka, dużo konkretów. Pozwala w inny sposób spojrzeć na relacje damsko-męskie.

Dno dna ...szkoda nawet czasu, by to ścierwo kabotyńskie opisywać. Knurzy szowinizm, słowotoki, bez ładu i składni, knajacki język i sam autor - zapocony, nieświeżo waniający warchoł dla którego od zawsze kobieta to przedmiot a nie podmiot . Jeśli ktoś ma ochotę poczytać o tym knurku w necie, googlać jego imię i nazwisko i wnet dowie się co to za niepcheł pospolity. Śmietnik typu teraźniejsze pokolenie łikeła, czyli ściek szowinistycznego szlamu prosto w twarz tych " normalnych, inteligentnych i ogarniętych kobiet"

Nawet przez moment odniosłem niepohamowane wrażenie, iż to pokolenie "pisdeła" co to gów...ofilm teraz ktoś na tej kanwie nasr..ał to zvomitował właśnie ten pokurcz Mareczek K. Wypisz wymaluj, jego płytki jak dziecięcy brodzik język, plucie i szczucie kobiet i na kobiety. Ten truteń swego czasu był naczelnym waligruchą wśród stulejarzy, których przyciągał właśnie takowym pier...niem, jak w tej książce. Banda przegrywów i nieudoli, wzajemnie się tasująca na forum, tam nawet jeden z nich miał nicka "knur", heh. Ogólnie miejsce tego typu pergaminowych potówek jest tylko jedno...oczywiście jak najbliżej "woter closet" Dno.

Pisanie o dewiacjach: pierdzeniu sobie w twarz i głupie rynsztokowe żarciki. A Fragment książki o erekcji Tatusia na widok seksownej pupki dopiero co dorastającej seksualnie córki która siedzi mu na kolankach to do prokuratury się nadaje a nie dla czytelników.

Red pill ciąg dalszy.

Red pill ciąg dalszy.

Stereotypy i uogólnianie na każdej stronie. Jestem pewien, że autor czerpał wiedzę o kobietach z internetu.
"Pisarz" nagrał m.in. film "Ja, Marek Kotoński, przepraszam za publiczne pomówienie"
Nie warto marnować czasu. Zamiast tego polecam książki profesora Starowicza

Nie warto marnować czasu. Zamiast tego polecam książki profesora Starowicza

Myślę że raczej tą pozycje powinno się traktować z wielkim przymrużeniem oka i postępować według własnego sumienia, doświadczenia, wiedzy czy nauki na własnych błędach.
Odniosłam wrażenie że książka napisana została przez niedojrzałego chłopca lub faceta mocno skrzywdzonego przez kobietę/partnerkę/matkę. Autor ukazuje nam że związki czy jakiekolwiek relacje pomiędzy kobietą a mężczyzną oparte są na kłamstwie, braku zaufania, braku szacunku zaś jest tylko egoistyczna chęć osiągnięcia jednostronnej korzyści.
Naczyta się człowiek takiego steku bzdur i później jak tu zaufać drugiej osobie nie szukając drugiego (negatywnego) dna relacji? Lepiej aby autor zapoznał się z czymś wartościowym aby się trochę nauczył o szczerych relacjach międzyludzkich, o życiu i o tym co najważniejsze - zaufaniu i szczerości.

Ten człowiek sam sobie wystawia pozytywne recenzje z multikont.
Poza tym grozi ludziom, oczernia ich, i pomawia.
Do tego notoryczny kłamca, mitoman, i frustrat życiowy.

Tak, mi też groził. Z różnych lewych kont. I prześladował mnie, próbując zastraszyć, tylko dlatego że kiedyś gdzieś tam odniosłem się krytycznie (konstruktuwna krytyka!) do jego "twórczości". Nie mógł tego zdzierżyć, i wtedy poznałem jego prawdziwe oblicze. Z tego co wiem, to nie jedyny taki przypadek. I niech to będzie początek końca tego grafomana i psychopaty.

Moje przejścia z tym człowiekiem opisałem na stronie fejmuchowski blogspot com

Ten człowiek sam sobie wystawia pozytywne recenzje z multikont.
Poza tym grozi ludziom, oczernia ich, i pomawia.
Do tego notoryczny kłamca, mitoman, i frustrat życiowy.

Przede wszystkim książka jest fatalnie napisana. Dziwaczna budowa zdań, liczne powtórzenia i słaby styl. To wszystko sprawia, że trudno się to wszystko czyta.

Co do treści - mimo, że ze sporą częścią twierdzeń autora mógłbym się zgodzić, to mnóstwo tu uogólnień, które czytane przez kogoś mało doświadczonego/oczytanego/krytycznego mogą mieć bardzo szkodliwy wpływ.

Sam jestem wielkim fanem wyjaśnień damsko-męskich schematów bazujących na psychologii ewolucyjnej, ale autor zwulgaryzował badania z tego zakresu, albo do końca ich po prostu nie rozumie. Do tego miesza tezy mające uzasadnienie w nauce z twierdzeniami od czapy, mieszając to jeszcze z antyracjonalnym mistycyzmem.

Na plus wielokrotne podkreślanie braku oceniania mogących się nam nie podobać zachowań, które mają dużą podbudowę ewolucyjną.

Sam...

Oczy mi się otworzyły.Ze swojego doświadczenia dodam jedną poradę.KARMA NIE WRACA. Przenigdy nie traktuj kobiety tak jak byś chciał,żeby Ona traktowała Ciebie.To tak nie działa. Mam trochę doświadczenia(44 lata w tym 13 lat małżeństwa,ale ono się kończy).
Gdy poznałem moją żonę była nieśmiała, pełna kompleksów.Starałem się dodać jej sił a nie dominować.Trochę mi się udało,jest jedna osoba,której potrafi powiedzieć wszystko co najgorsze.Tą osobą jestem Ja

Książka godna polecenia, autor przedstawia w niej wyczerpujące fakty rządzące relacjami z płcią piękną. "Alpha fucks beta bucks"

• W posiadaniu
  • Posiadam (cyfrowo)