Tajny dziennik Leonarda da Vinci

Wydawnictwo: Amber

Rok 1503. Sandro Botticelli przybywa z rozpaczliwą prośbą do Leonarda da Vinci. Tylko mistrz może ocalić potomków świętego rodu, uwięzionych przez okrutnego Borgię. I Leonardo obmyśla genialny plan... Trzy wieki później Królestwo Terroru Robespierre&a staje się miejscem nowych prześladowań. Giną ostatni, którzy strzegli tajemnicy... Lecz w czasie II wojny światowej pewien archeolog natrafia w podziemnej kaplicy na zagubiony ślad. A w naszych czasach jego wnuczka wkracza na niebezpieczną ścieżkę wiodącą tropem największej w dziejach tajemnicy która zaczęła się 2000 lat temu i jeszcze się nie skończyła...

nook | 2014-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2014

Książka ciekawa. Przeskoki w czasie, miejscu i akcji jak u Dana Browna. Kto lubi tego drugiego, polubi i twórczość Zurdo& Gutierrez.

Piotr Gamza | 2017-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2017

Wszystkie teorie spiskowe wrzucone do jednego worka, następnie workiem zatrzęsiono, wykotłowano i wyszła książka.

Hobbit | 2010-06-10

Nie nie nie polecam. Wg mnie książka jest naciągana.. Pojawił się "Kod da Vinci" Browna, który zbijał kasę i trzeba było pisać coś podobnego, bo może się uda tak jak Brownowi..;/

Beatris09 | 2017-06-11
Przeczytana: 30 grudnia 2007