Ostatnia tajemnica Leonarda da Vinci

2005-01-01
8324120408

Okładka książki Tajny dziennik Leonarda da Vinci Angel Gutiérrez, David Zurdo
Ocena 6,0
Tajny dziennik... Angel Gutiérrez, Da...

więcej Więcej

Cieniutka książka, ale przynajmniej nie rozwleczona długimi opisami. Napisana w prostym języku, szybko się czyta i co najważniejsze - bardzo przyjemnie. Opowieść niezwykle ciekawa, dla fanów historii zmyślonej pozycja warta uwagi.

P.S. MINI SPOILER. Końcowy rozdział z akcją na cmentarzu bardzo dobry :)

Super książka, jedna z najlepszych jaką czytałem. Bardzo ciekawa; jest akcja, jest tajemnica, jest wszystko co potrzeba, świetnie się czyta. Bardzo polecam.

Dobrze się czyta. Zmiana miejsca, czasu i akcji jak u Dana Browna. Dobra na jesienne wieczory.

Przyjemnie się czyta, wciąga i zastanawia.

Uproszczony Dan Brown. I powiem szczerze, że bardziej przypadło mi to do gustu. Książka jest bardzo konkretna i mimo, że jest znacznie cieńsza od książek pana Browna, to można śmiało powiedzieć, że jest obszerniejsza w informacje. I co najważniejsze - autorzy nie przynudzają.

Spędziłam przyjemny czas czytając tę lekturę. Lekka, płynna, napisana prostym językiem, brak...

• Beletrystyka
  • Thriller kościelny