Ostatnia tajemnica Leonarda da Vinci

kryminał, sensacja, thriller
8324120408

Okładka książki Tajny dziennik Leonarda da Vinci Angel Gutiérrez, David Zurdo
6,0
Tajny dziennik... Angel Gutiérrez, Da...

Cieniutka książka, ale przynajmniej nie rozwleczona długimi opisami. Napisana w prostym języku, szybko się czyta i co najważniejsze - bardzo przyjemnie. Opowieść niezwykle ciekawa, dla fanów historii zmyślonej pozycja warta uwagi.

P.S. MINI SPOILER. Końcowy rozdział z akcją na cmentarzu bardzo dobry :)

Super książka, jedna z najlepszych jaką czytałem. Bardzo ciekawa; jest akcja, jest tajemnica, jest wszystko co potrzeba, świetnie się czyta. Bardzo polecam.

Dobrze się czyta. Zmiana miejsca, czasu i akcji jak u Dana Browna. Dobra na jesienne wieczory.

Przyjemnie się czyta, wciąga i zastanawia.

Uproszczony Dan Brown. I powiem szczerze, że bardziej przypadło mi to do gustu. Książka jest bardzo konkretna i mimo, że jest znacznie cieńsza od książek pana Browna, to można śmiało powiedzieć, że jest obszerniejsza w informacje. I co najważniejsze - autorzy nie przynudzają.

Spędziłam przyjemny czas czytając tę lekturę. Lekka, płynna, napisana prostym językiem, brak...

Dyskusje

• Beletrystyka