Tajny dziennik Leonarda da Vinci

Amber
2005-01-01
2005-01-01
14 min.

Okładka książki Ostatnia tajemnica Leonarda da Vinci Angel Gutiérrez, David Zurdo
Ocena 6,0
Ostatnia tajem... Angel Gutiérrez, Da...

więcej Więcej

Doczytałem do połowy. Uznałem, że nie warto tracić czasu gdy jest tyle książek wielokrotnie ciekawszych i lepiej napisanych.

Super. Mieszane czas i miejsca, które później wiążą się ze sobą - podobnie jak w "Ostatniej tajemnicy Leonarda da Vinci". Książka pisana ciekawie, przyjemnie się czyta - nie ma zdań wielokrotnie złożonych i zbędnych opisów nie mających wpływu na akcję. Akcja bardzo ciekawa i interesująca. Polecam

Wszystkie teorie spiskowe wrzucone do jednego worka, następnie workiem zatrzęsiono, wykotłowano i wyszła książka.

Książka ciekawa. Przeskoki w czasie, miejscu i akcji jak u Dana Browna. Kto lubi tego drugiego, polubi i twórczość Zurdo& Gutierrez.

Nie nie nie polecam. Wg mnie książka jest naciągana.. Pojawił się "Kod da Vinci" Browna, który zbijał kasę i trzeba było pisać coś podobnego, bo może się uda tak jak Brownowi..;/

• Powieść historyczna
  • Wcześniej lub później