A zimą nastało lato

Wydawnictwo: Książnica

Pełna dramatyzmu powieść obyczajowa, której akcja rozgrywa się w osiemnastowiecznej Europie i Ameryce walczącej o niepodległość. W dzieciństwie Robert i Claus rywalizowali o względy rodziców, w młodości poróżniła ich miłość do tej samej kobiety. W końcu narastająca latami niechęć przeradza się w otwartą nienawiść, która towarzyszy im odtąd na każdym kroku: kieruje braćmi, gdy ramię w ramię walczą w szeregach słynnego regimentu heskiego podczas amerykańskiej wojny o niepodległość i gdy przygotowują się do wyrównania swoich rachunków..

Lizawieta | 2017-01-29
emileczka | 2016-11-11