Upadek

Tłumaczenie: Małgorzata Żbikowska
Wydawnictwo: Świat Książki
Fall

Rob wraca do Walii, by pocieszać żonę przyjaciela, który zginął podczas wspinaczki. Tak zaczyna się podróż w przeszłość do czasów młodości, poprzedzających brzemienne w skutki wybory życiowe. Wielowątkowa opowieść o miłości, męskiej przyjaźni, rywalizacji i zdradzie rozgrywająca się w środowisku alpinistów.

irka | 2014-10-22
Na półkach: Od 07.2014, Przeczytane
Przeczytana: 22 października 2014

Wciągająca powieść, lekkie "pióro" autora sprawia, że czyta się świetnie. Opowiada o dwóch pokoleniach - rodziców i dzieci, losy których przeplatają się jak w przeszłości, tak i teraźniejszości. Polubiłam bohaterów i razem z nimi przeżywałam wzloty i upadki, rozstania i ponowne spotkania, a także strach podczas wspinaczek wysokogórskich.
Jeżeli będę miała okazję, to sięgnę po kolejną książkę tego autora.

Wciągająca i życiowa powieść o alpinistach, wspinaczce górskiej.Pasji to pięknych gór, o miłości...poruszyła mnie książka, przyjemnie się czyta.

Funia9 | 2014-01-26
Przeczytana: 14 sierpnia 2013

Bardzo dobra książka, w której poznajemy miłość do gór, pasję wspinaczki...Wielowątkowa powieść rozpoczyna się od upadku alpinisty...następnie cofamy się w przeszłość.....poznajemy smak męskiej przyjaźni, miłości do kobiet, rywalizacji....Zaskakująca, pobudzająca do myślenia historia, uświadamiamy sobie, że przeszłość wciąż rzutuje na teraźniejszość. Z przyjemnością się czytało.

Chain | 2012-12-24

Interesująca opowieść o pasji, miłości do gór i do drugiego człowieka. Przeczytałam z przyjemnością.

Asiulek | 2016-11-06
Anna Owczarczak | 2016-07-30