Julia i Romeo

Wydawnictwo: Polihymnia

Drugi tom opowiadań Henryka Ryszarda Żuchowskiego zawiera kolejnych dwanaście anegdot związanych z życiem ludzi teatru. Autor opisuje zdarzenia, które miały miejsce lub mogły się zdarzyć w teatrze. Czytelnik ogląda je oczami obserwatora lub samych bohaterów. Lekka, przyjemna lektura nie tylko dla tych, których ciekawi teatr od strony kulis i garderoby. Opowiadania: „Julia i Romeo”, „Mistrz”, „Cyd”, „Diva”, „Eviva l'arte”, „Przyjaciele”, „Właściwe słowo”, „Mamuśka”, „Pani Lula”, „Rolenfresser”, „Rywale”, „Pan Benek”.

źródło opisu: Matras

Polly | 2016-07-22