Przeboje sezonów

Wydawnictwo: Bellona

Drogi czytelniku, który książkę tę weźmiesz do ręki, przysięgam, że opowiadanka w niej zawarte mają bardzo przejrzysty klucz, one zdarzyły się naprawdę, a mnie wiodła tylko fantazja w tworzeniu początków i zakończeń. Nawet historyjka o szpaku miała miejsce w rzeczywistości, co prawda w Kanadzie, ale Kanada to również świat, w którym żyjemy. Kilka jest napisanych wprost, ale to tylko dlatego, że nie można było inaczej, za co bohaterów serdecznie przepraszam. wstęp do książki Krzysztof Daukszewicz

wositelec | 2016-07-02
Ewa Geris | 2015-11-24