W sidłach demona

Wydawnictwo: Vis-á-Vis/Etiuda

,W sidłach demona , jest, jak we wszystkich książkach w tej edycji, tytułem zapożyczonym od jednego z utworów. zawiera komplet opowiadań Stefana Wiecheckiego drukowanych w dzienniku ,Dobry Wieczór! , i od momentu połączenia dwóch gazet w jednej pod wspólnym tytułem ,Dobry Wieczór! Kurier Czerwony , z 1932 roku, z wyjątkiem żydowskich, które weszły do tomy ,Mąż za ty

Marcin | 2015-09-02
Przeczytana: 02 września 2015

Wiech po prostu Wiech i chyba nie trzeba nic innego dodawać!!!!!! Świetne felietony przedstawiające nam przedwojenny świat od strony spraw sądowych. Pisane gwarą warszawską w sposób humorystyczny a zarazem ciekawy. Mała książeczka która może przynieść dużo radości. Polecam tak jak pozostałe książki tego autora.

| 2013-02-09
| 2012-02-14