www.wirtu@lnypsycholog.pl

Wydawnictwo: Axel Springer Polska

Bohaterka tej powieści rodziła się powoli. Jej życie to zlepek losów autorki, a także historii jej bliskich, przyjaciół i wiernych czytelniczek.

skarbka78 | 2014-04-29
Przeczytana: 28 kwietnia 2014

Główna bohaterka to poszukująca siebie kobieta w średnim wieku. Ma na imię Sara. W chwili gdy Ją poznajemy próbuje dokonać oceny zysków i strat w strategicznych dziedzinach swego dotychczasowego życia. Niestety, trzeba jej przyznać, iż ten bilans nie wypada zbyt różowo... Sara zdaje sobie sprawę, że do końca życia będzie musiała się męczyć z toksycznymi rodzicami, niedoceniającym jej szefem, mało empatycznym mężem i wiecznie niezadowolonym bratem...
Pewnego dnia buszując w internecie, zupełnie bezmyślnie wpisuje w wyszukiwarkę: www.wirtualnypsycholog.pl, klika myszką i ...
Jeżeli jesteście ciekawi dalszego ciągu serdecznie zapraszam do pasjonującej lektury :-)
Książkę czyta się bardzo przyjemnie i szybko, pomimo poruszanych w niej życiowych problemów.

eMeLka | 2014-04-19
Przeczytana: 15 czerwca 2010

Tą książkę podwinęłam mamie i bardzo mi się spodobała. Zastanawiam się jak to jest dowiedzieć się nagle, że wcale nie jest się córką swych rodziców.

Herbaciarka | 2015-06-02
Przeczytana: czerwiec 2015

Przyznam szczerze, że książkę pani Ewy Klepackiej-Gryz znalazłam za niecałe 3 złote w supermarkecie. Opis był w miarę zachęcający, a ze kwota nieduża - postanowiłam ją zakupić.

Książkę czytałam dość długo, nie dlatego, że była taka nudna, tylko jest z początku mało wciągająca. Akcja rozkręca się tak naprawdę dopiero po przeczytaniu 2/3 książki - wtedy na dobre przyssałam się do książki, bo musiałam wiedzieć jak się skończy, czy moje podejrzenia są słuszne i Sarę, czyli główną bohaterkę czeka szok odnośnie jej przeszłości i tym kim naprawdę jest.

Czy książka jest godna polecenia? Nawet tak - główna bohaterka da się lubić, dość ciekawe są jej wywody z samoanalizy, relacji z rodziną, przyjaciółmi. Jakby się głębiej zastanowić - każda z nas ma w sobie cząstkę takiej Sary, zagubionej, w pewnym momencie życia zastanawiającej się co dalej i po prostu szukającej siebie ;)

renavera | 2014-08-12

Całkiem fajny "poradnik" odziany w formę lekkiej powieści e-mailowej. Pozornie naszpikowany licznymi wątkami psychologii popularnej, poradami, jakie można przeczytać w każdym czasopiśmie dla Pań, dotyka jednak spraw najważniejszych.

Tajemnica | 2010-11-15

bardzo lekkie czytadełko, tak dla typowego relaksu. Z pewnością na raz.

Ilość stron: 208
To pierwsza książka tej autorki jaką próbowałam czytać. Do lektury zachęciło mnie to, że czytałam artykuły autorki , które są w gazetach i internecie. Treść tej książki po przeczytaniu opisu na okładce wydawała się równie interesująca. Jednak taka nie była i nie skończyłam czytać. Doczytałam do 52 strony. Nawet wcześniej była nie zbyt ciekawa, ale chciałam przeczytać, bo być może byłoby tam coś ciekawego.

angelitoo | 2014-01-30

na początku bardzo trudno było mi się przełamać do tej książki, wydawała się ciężka i oporna w czytaniu. jednak w pewnym momencie przełamałam tą ciężkość i pochłonęłam bardzo szybko :)

pozytywka_1605 | 2013-03-12

Wciągająca i zaskakująca. O to bohaterka wkracza na ,,Drogę do siebie" i próbuje odpowiedzieć na pytanie ,,Kim jest?" Pomaga jej w tym Wirtualny Psycholog.

Przeczytana: 08 lipca 2013

Boska książka, nie mogłam się oderwać :)

Beata Zgórska | 2012-05-06

rewelacyjna książka..