Największa jest miłość. Etyka na co dzień - ks. Stanisław Klimaszewski MIC

Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
8371194897

Książka Największa jest miłość przybliża podstawowe prawdy moralne i sposoby stosowania się do największego z chrześcijańskich przykazań. Autor podejmuje problematykę sumienia, prawa naturalnego, omawia zagadnienia cnót i wad, zajmuje się wreszcie szczegółowymi kwestiami związanymi z wyrażaniem miłości w postawach i czynach. Mimo ciężaru poruszanej tematyki książkę czyta się je

sparrow94 | 2013-06-20
Przeczytana: 20 czerwca 2013

Bo takich wartosci, jakie zostaly ukazane w tej ksiazce nie da sie inaczej okreslic jak arcydzielo. Po przeczytaniu tej ksiazki moim pragnieniem stalo sie by jak najwiecej osob przeczytalo te ksizke. Ksiazka zmusza do refleksji, przedstawia roznych ludzi, mnostwop pieknych przykladow. Cieszy sie moja dusza ze sa takie ksiazki na swiecie. Polecam ja kazdemu.

Weronika | 2014-11-05
Na półkach: 2014, Posiadam, Przeczytane