Droga nadziei

Wydawnictwo: Znak
historyczna

Droga nadziei to niezwykły dokument. Losy Lecha Wałęsy ukazane od dzieciństwa aż po rok 1984 stają się portretem pokolenia Polaków, które szczególnie mocno przeżyło wydarzenia Grudnia &apos,70, z wielkim entuzjazmem tworzyło Solidarność, aby wreszcie doświadczyć mroźnej nocy stanu wojennego.

notatnik89 | 2016-02-24

Kiedyś wydawała mi się pozycją dobrą i ciekawą,ale teraz po latach określam ją jako słabą i w dodatku ze znakiem ?

Monia | 2015-07-29

"Droga nadziei" to książka niełatwa do czytania, bo i niełatwych tematów dotyka. To niezwykły dokument tak ważnych dla historii Polski wydarzeń, w których niewątpliwy udział miał Lech Wałęsa. Książka opisuje czasy Solidarności splatające się bezpośrednio z prywatnym życiem Wałęsy i jego rodziny. Polecam wymagającemu czytelnikowi interesującemu się historią najnowszą Polski.

Anna | 2016-11-03
Na półkach: Biografie, Posiadam, Przeczytane