Sztuka bogacenia się

Wydawnictwo: IPE
839131006X
biznes, finanse

Niniejsza książka jest pragmatyczna, nie filozoficzna. To raczej praktyczny poradnik, niż rozprawa teoretyczna. Skierowana jest do tych kobiet i mężczyzn, których najbardziej palącą potrzebą są pieniądze i którzy najpierw chcą się wzbogacić, a dopiero później filozofować.

Marlena | 2016-01-03

Tę książkę powinien przeczytać każdy, kto interesuje się rozwojem osobistym. Jest to jeden z klasyków tego rodzaju literatury.

Można obecnie znaleźć przynajmniej kilka tłumaczeń tej publikacji (każda ma nieco inny tytuł) - ja znalazłam w sieci 2 darmowe tłumaczenia pełnej wersji (na tę książkę wygasły bowiem prawa autorskie).

Pozycja napisana jest nieco archaicznym językiem (co jest zrozumiałe zważywszy, że jej auto żył na przełomie XIX i XX w.), warto jednak wgłębić się w poszczególne zalecenia, które Wallace D. Wattles przekazał dla potomności i które czynią z niej

naprawdę wartościową publikację. Ponadto, jeżeli interesujesz się rozwojem osobistym i prawem przyciągania, po prostu powinieneś ją poznać :)

czarek84 | 2016-12-02
Arczimedes | 2015-12-28