Bądź Pro

Go Pro
Helion
2014-01-01
2014-01-01

👉Do tej książki podchodziłam na parę prób, ze wzgledu na deficyt czasowy, bo inaczej połknełabym ją jednym tchem. Od razu zaznaczę, że książka będzie interesująca dla osób szukających więcej informacji o tym jak profesjonalnie robić marketing sieciowy.

👉Jest to idealna pozycja dla osób zaczynających swoją przygodę z Network Marketingiem, ponieważ właśnie tu znajdziesz teorie popartą latami praktyki, kogoś kto osiągnął szczyt w tej dziedzinie. Co dla mnie było najlepsze w tej książce❓to wiedza poparta latami doświadczenia w tej dziedzinie i takich ludzi warto słuchać.

👉Autor świetnie przedstawia pułapki w które można wpaść na samym poczatku swojej przygody, ale także w które mogą również wpaść starsi wyjadacze.
Przedstawia nam również konkretne rozwiazania, natomiast momentami trzeba je czytać między wierszami i wyciągać własne wnioski i uczyć się z historii życia pana Worre😉

👉Książka została wydana w 2014 roku i w moim odczuciu świetnie nadaje się na totalna podstawe, ale także świetnie przedstawia jak działać offline, zdecydowanie zabrakło mi tutaj wiedzy dostosowanej do czasów obecnych w których większość młodych ludzi będzie działać online, co nie zmienia faktu, że moim zdaniem każda, ale to każda osoba zaczynająca w tym biznesie powinna ja przeczytać jako pierwsza😉

Ajjjj jak mi ciężko pisać o czymś, co mi się nie podoba...

A to jeszcze prezent od siostry. "Bądź Pro" przeczytałam w październiku i od tego czasu tak spycham i przepycham i wrzucam coś innego... Ale warto w końcu zamknąć ten miesiąc... Po krótce jeśli chodzi o książkę, to Autor namawia w niej do pracy w marketingu sieciowym. Próbuje przekonać jakie to jest dobre i jaką fortunę można na tym zbić. Ale jego argumenty są niczym wyjęte z tego, czego uczyli mnie przy okazji pracy w banku - tę (nie ze względu na pracowników, bo miałam cudowny zespół, który pomagał przetrwać gorsze chwile) wspominam bardzo źle. Dodatkowo Autor twierdzi, że ciężką pracą w marketingu sieciowym można osiągnąć sukces. No przepraszam - żadna nowość. W każdym zawodzie ciężką pracą osiągniemy sukces... Nie przemawia do mnie ani marketing sieciowy ani ta książka. Jestem na wielkie NIE!!!!

Ajjjj jak mi ciężko pisać o czymś, co mi się nie podoba...

Książka przeczytana jednym tchem. Obowiązkowa pozycja dla osób zaczynających swoją przygodę z marketingiem sieciowym.

Najgorsza książka, jaką czytałem, zero konkretów, lanie wody i historia autora, która w zasadzie tak opisana nie wnosi totalnie nic konstruktywnego. Nie polecam.

Przeczytana jednym tchem.

Przeczytana jednym tchem.

Trafiłem na książkę przypadkiem i chociaż nie jestem zwolennikiem marketingu wielopoziomowego to postanowiłem przeczytać ją w całości. Autor przedstawia wiele przykładów, które oceniam za wartościowe dla ludzi zainteresowanych tematyką MLM jednak zbyt często usilnie przekonuje, że marketing sieciowy jest najlepszą i jedyną słuszną drogą jaką można wybrać. Z tego powodu dałem tylko 6 gwiazdek.

Dałem tej książce dziesięć gwiazdek, bo jest to obowiązkowa lektura dla każdego kto chce osiągnąć sukces w Marketingu Wielopoziomowym i zostać w nim profesjonalistą. Podkreślę jeszcze raz, jest to pozycja O-B-O-W-I-Ą-Z-K-O-W-A-!

Świetna książka! Polecam dla osób, które chcą odmienić swoje życie zawodowe. Które mają otwarte umysły na niestandardowe rozwiązania.
Jeśli kogoś interesuje wolność finansowa, dochód pasywny, to koniecznie musi sięgnąć po tę pozycję! :)

Uwielbiam poradniki, które są prawdziwą historią, które są ludzkie. Eric Worre w "Bądź pro" pokazuje marketingową filozofię, sposób na życie i dzieli się tym co najważniejsze, swoim wieloletnim doświadczeniem. Zaraża pasją, staje się inspiracją, zdecydowanie polecam!

Niezła baza strategii działań w marketingu sieciowym i ponad 100 stron przekonywania, że to jedyny słuszny wybór.

• Biznes
  • Poradniki